Горячие Новости

5 фатальних помилок жінок, які псують стосунки

 

Багато хто впевнений, що часті сварки - це ознака вмираючих відносин, але психологи кажуть, що це не так. Конфлікти необхідні, щоб відстояти свої межі, з'ясувати стосунки, донести свої потреби до партнера.
 
Набагато гірше, якщо подружжя вдає, що все гаразд, приховує свої бажання, замовчує проблеми. Є й інші «дзвіночки», які кажуть, що у стосунках щось не таке. Ці помилки роблять багато жінок, не розуміючи, що цим руйнують свій шлюб.
 

Гра в мовчанку

Відносини стають токсичними, якщо подружжя не хоче говорити про свої почуття. Жінка впевнена, що чоловік має сам здогадатися, що вона від нього хоче. Але він навряд чи знає, що має зробити, сказати.
 
Якщо дівчина скривджена, розлютилася, замість того, щоб висловитися («я засмучена, тому що», «чому ти так вчинив»), вона вдає, що все гаразд.
 
Замість того, щоб розібратися із ситуацією, жінка накопичує образу, злиться, а її чоловік упевнений, що у них все гаразд. Навіть якщо вона натякає на щось, в 90% випадків чоловік проігнорує це, тому що більшість чоловіків не розуміють натяків. . Багато дівчат впевнені, що, розкриваючись перед партнером, вони стають слабкими, вразливими.
 
Але психологи вважають, що це не норма. Відносини, де емоції не виражаються, «рівні», такі як у всіх, а через почуття людина показує свою унікальність.
 

Роль мами

Деякі жінки намагаються все контролювати, зокрема й свого чоловіка. У їх сім'ї чоловік – це ще одна дитина, якій потрібно постійно дорікати та читати їй моралі. Але чоловік має сам відповідати за свої дії, позиція жорсткого лідера у сім'ї може призвести до того, що вона розвалиться.
 
Така жінка перетворюється на маму, і не варто дивуватися, що чоловік може пропасти до неї потяг. Маму можна любити, а для решти він шукатиме іншу.
 
Усе це закінчиться або зрадою, або відходом із відносин. Пам'ятайте, що перед вами доросла людина, а не дитина, її не треба повчати чи виховувати. Надмірний контроль теж може напружувати. Бажання контролювати говорить про те, що їй чогось не вистачає, є причини цієї тривоги та занепокоєння, і необхідно їх знайти, розібратися у собі.
 
Ще одна поширена помилка – це сюсюкання. Різні лагідні та милі прізвиська автоматично переводять чоловіка в дитячу позицію, а це означає, що у нього може виявлятися незрілість, несамостійність, інфантильність. Не дивно, що через деякий час «зайчик» починає дратувати, а не розчулювати, та й сам чоловік не розуміє, як поводитися, бути дорослою або слухняною дитиною.
 
Треба підтримати, або заборонити у випадках, якщо:
 

Зганяти поганий настрій на чоловіка

Не завжди все складається так, як нам хотілося б. Якщо жінку хтось засмутив, наприклад, вона посварилася з подругою, були неприємності на роботі, всі свої емоції вона вихлюпує на чоловіка. Він змушений грати роль громовідводу проти своєї волі, і цей поганий день може закінчитися грандіозним конфліктом.
 
Це нормально, коли подружжя ділиться один з одним переживаннями або тривогами. Але можна робити це цивілізовано, наприклад, розповісти про те, що трапилося, попросити поради. Просити допомоги, співчуття треба, адже у всіх бувають хвилини слабкості, неправильно зриватися на інших, звинувачувати їх у своїх бідах.
Нагадування про минулі помилки
 
Багато жінок у запалі сварки люблять згадувати всі колишні образи та провини, які будь-коли чинив чоловік. Усі люди не ідеальні, і кожен може мати такі «гріхи». І якщо не забути про них, поступово вони можуть знищити найміцніші стосунки.
 
Чоловік згодом розуміє: хоч би що він робив, жінка пам'ятає лише погане, знецінює будь-які його дії. Щоб зберегти повагу до себе, він шукатиме іншу жінку або ж просто піде. Немає сенсу повертатися до ситуації, краще закрити питання раз і назавжди.
 
Навіщо постійно нагадувати, що було? Щоб викликати почуття провини у чоловіка, а згодом маніпулювати їм? Легше просто висловити те, що турбує, обговорити ситуацію, що турбує саме зараз, а про минуле забути.
 
Не варто вказувати на недоліки родичів чоловіка, він може гостро на це реагувати. Він прожив із ними все своє свідоме життя, підтримував теплі стосунки, і захищатиме матір чи сестру, навіть якщо вони не подобаються його обраниці. Потрібно зберігати з родичами зв'язок, але при цьому вибудувати і межі своєї сім'ї, не допускаючи втручання з їхнього боку.
 

Нагадування про те, що чоловік щось винен

Жінки люблять говорити про те, що чоловік постійно щось повинен: бути найуспішнішим, багато заробляти, купити власне житло, стати найсміливішим, сильнішим і розумнішим.
 
Замість того, щоби побудувати нормальні партнерські відносини, жінка намагається керувати і вказувати, що і як треба робити. Це не може не викликати роздратування, і часто чоловіки починають чинити опір.
 
Якщо дружина втомилася, їй важко впоратися зі своїми обов'язками, можна попросити допомоги у чоловіка, але не вимагати, вказувати, звинувачувати. Потрібно вміти домовлятися, за яку частину їхнього спільного життя нестиме відповідальність кожен із подружжя. Не говорити про те, хто і що має робити, саме домовлятися.
 
Тим більше, не варто порівнювати його з іншими чоловіками. Нехай навіть сусід Микола, як їй здається, багато в чому перевершує її чоловіка. Тоді чому вона вийшла заміж за нього, а не за когось іншого? Чоловік – доросла людина, зі своїм характером, життєвим досвідом, її не вдасться переробити. А якщо дружина порівнює його з кимось ще, вона розуміє, що не зміг виправдати її очікувань, і реагуватиме відповідно: обурення, агресія, образа.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Алексей Самсонов
Самсонов Алексей
15 марта
15 марта
курс казахстанского тенге
Казахстанский тенге к российскому рублю
Бухарская область
Бухарская область Узбекистана
Баку
Столица Азербайджана - Баку
Православие
Православие