Горячие Новости

Криптоаналітик спрогнозував Bitcoin за $1 млн

Відомий криптоаналітик Джейсон Піцціно зазначив фактори, які мають здійснитися для того, щоб курс Bitcoin досяг позначки $1 млн. При цьому експерт висловив упевненість у тому, що рано чи пізно це відбудеться.
 
Піцціно підкреслив: зараз зростання вартості флагманської криптовалюти у 25 разів виглядає фантастичним. Однак у період з грудня 2018 року по листопад 2021 року курс активу збільшився у 22 рази, так що немає нічого неможливого. Фахівець упевнений: це обов'язково станеться, просто займе трохи більше часу, ніж очікують багато людей.
 
Аналітик запевнив, що для досягнення ціни в $1 млн Bitcoin необхідно позбавитися залежності від індексу Nasdaq. На думку фахівця, це обов'язково станеться з часом. Але поки що такий стан справ зберігається, Bitcoin і Ethereum втрачатимуть у вартості.
 
Експерт наголосив, що для біткоїна також важливо перестати асоціювати себе з блокчейном. Ця віртуальна валюта має бути швидше за аналог золота, ніж частиною технологічного сектора, якщо хоче стати світовим резервним активом.
 
Фахівець заявив: повністю згоден з думкою голови ARK Invest Кетрін Вуд та Майкла Дж. Сейлора, керуючого MicroStrategy Inc. Вони обидва запевнили в тому, що флагманська криптовалюта обов'язково дістанеться цінової позначки $1 млн. За їхніми прогнозами, це відбудеться ближче до 2030 року.
 
Раніше редакція Crypto.ru повідомила, що один із провідних макроаналітиків Лін Олден розповіла про свої очікування від майбутнього курсу першої криптовалюти. За словами експерта, зараз неможливо передбачити подальший рух вартості флагманського цифрового активу через геополітичну ситуацію у світі. Найближчими півроку зробити це буде не можна. Фінансист також зазначила, що глави найбільших держав роблять все, щоб посилити регулювання сектору.
 
Підписуйтесь на новини "Біржового лідера" у Telegram: Біржовий лідер Feed – вся стрічка новин, Біржовий лідер – найважливіші новини, інфографіка та думки.
 
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Береза ​​Юрий Николаевич
Береза ​​Юрий Николаевич
Муравьева Ирина Вадимовна
Муравьева Ирина Вадимовна
Одноклассники видео
Одноклассники видео
Богомолец Ольга Вадимовна
Богомолец Ольга Вадимовна
Комсомольская правда
Комсомольская правда

Олег Пономарь