Горячие Новости

5 фільмів про криптовалюту, які варто переглянути

Не треба нікого переконувати, що цифрові активи вже прозвучали практично в кожному куточку світу. Факти говорять самі за себе. Але чи знаєте ви, що цифрові активи все частіше стають предметом творчості кінематографістів і про них все більше документальних фільмів? Представляємо 5 фільмів, присвячених криптовалютам, які варто подивитися як у розважальних, так і в освітніх цілях.
 

Зліт і підйом біткойну (2014)

The Rise and Rise of Bitcoin – американський документальний фільм 2014 року. Режисер Ніколас Мрос. Він містить численні висловлювання людей та високопоставлених співробітників компаній, які відіграли важливу роль в історії популяризації першої криптовалюти. Прем'єра документального фільму відбулася 23 квітня 2014 року на Нью-Йоркському кінофестивалі. Більше того, фільм був номінований у категорії «Найкращий міжнародний документальний фільм» на Цюріхському кінофестивалі 2014 року.
 
Хоча фільму скоро виповниться 9 років, і за цей час сектор цифрових активів сильно змінився, багато речей, що містяться в ньому, актуальні й сьогодні. Більше того, він дає нам уявлення про те, як виглядали перші роки функціонування ринку біткойнів та інших криптовалютів.

Пояснення Netflix: криптовалюта (2018)

Документальний фільм Netflix присвячений кожній людині, яка хоче трохи розібратися у темі цифрових монет, але не має багато часу. Незважаючи на те, що фільм триває всього 14 хвилин, його творцям вдалося включити до його змісту найважливіші пояснення про концепцію криптовалют і технології блокчейн, що лежить в їх основі. Це безперечно приємний варіант для першого разу, якщо у когось взагалі немає контакту з цим світом.
 

Крипто (2019)

"Крипто" - повнометражний трилер/детектив. Цікаво, що в ньому знялися такі актори, як Курт Рассел, Бо Кнапп та Алексіс Бледел, відомі шанувальникам кіно. У центрі сюжету історія молодого банкіра з Уолл-Стріт, який заплутується у мережі шахрайства та відмивання грошей. Безперечно, ключовим інструментом у всьому процесі є криптовалюти.

Нікому не довіряй: Полювання на криптокороля (2022)

У торішньому кримінальному кримінальному фільмі Netflix "Нікому не довіряй: полювання за крипто-королем" розповідається історія загадкової смерті Джеральда Коттена. Ця людина була фундатором канадської біржі криптовалют QuadrigaCX. Мультимільйонер помер у 2018 році за дивних обставин. Після його смерті з'ясувалося, що 250 мільйонів токенів CAD із грошей інвесторів було безповоротно заблоковано, оскільки лише Коттен мав доступ до холодних гаманців.

Cryptopia: Біткойн, блокчейни та майбутнє Інтернету (2020 р.)

Як п'ятий ми представляємо документ, з якого ми отримуємо дуже докладний опис походження Біткойна, а також всього сектора криптовалют. Документ веде нас через всю еволюцію цього активу і спонукає до роздумів про майбутнє Інтернету та фінансів.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Левко Лукьяненко: украинский подпольщик в Советском Союзе
Нетания
Нетания
Герцлия
Герцлия
Дом-2
2011-2012 год на Доме-2
Акция
Акция
3 июня
3 июня