Горячие Новости

Бізнес-ідея - як заробити в кризу?

8Негативний вплив пандемії Covid-19 є величезним, світовій економіці доводиться стикатися з багатьма проблемами. Дізнайтеся, який бізнес відкрити і у що інвестувати у цей непростий час. Пропонуємо: як заробити на кризі?
 

Економічна криза 2023

Згідно з доповіддю Economic Outlook, опублікованій Організацією економічного співробітництва та розвитку, світова економіка в даний час переживає глибокий спад з часів Великої депресії 20 століття. У багатьох країнах ОЕСР зниження ВВП у II кварталі та зростання безробіття склало більше 20%. Економічна активність впала на 20-30% під час економічного спаду. ОЕСР прогнозує, що ситуація на ринках праці значно погіршиться. Наприкінці 2019 року рівень безробіття в країнах Організації був найнижчим за останні 50 років, але за три місяці він подвоївся і зараз становить близько 11 відсотків, що набагато вище за рівень, що спостерігався під час світової фінансової кризи. . У тому, що у звіті описується як сценарій «подвійної хвилі», прогнозується, що безробіття залишиться високим і 2021 року після піку 12,5 відсотка у четвертому кварталі 2020 року.
 

Як ви можете заробити?

Кризові часи – це величезна волатильність ринку. Уникнути його не можна, але й піддаватися йому не варто. Криза – це не лише загроза, а й можливість. По-китайськи слово "криза" звучить як "вейцзі" і складається з двох ієрогліфів. Перше є загрозою, друге — можливість. Можливо, нинішній колапс світової економіки також дає можливість збільшити свої майбутні доходи? Хороша бізнес-ідея під час кризи може стати хітом.
 
На економічному ринку є галузі, які не втрачають клієнтів навіть у разі затяжної рецесії. Насамперед, це компанії з азартної галузі, яскраві прикладом може бути Полуниця казино. Також це товари, які ми не можемо дозволити собі споживати. В основному це такі галузі, як харчова, телекомунікаційна, енергетична та транспортна. Під час кризи ви можете заробляти гроші, забезпечуючи предмети першої необхідності, або надаючи нові онлайн-послуги або переносячи послуги в онлайн-світ.
 

У що інвестувати?

Під час створення бізнес-ідеї слід дотримуватися двох основних принципів. Вони застосовуються не лише за часів економічного зростання, а й у поточній кризовій ситуації.
 
Правило номер один: якщо ви хочете вигадати бізнес-ідею, знайдіть проблему, з якою стикаються люди, і запропонуйте найкраще її вирішення. Наприклад: у часи, коли прямий контакт з іншою людиною, зі знайомими та друзями утруднений, окрім повсякденних повідомлень та телефонних дзвінків, ми можемо зробити те, що раніше робили все. Все, що потрібно, це трохи часу, щоб зробити відмінну листівку або листівку та відправити її людині, про яку ви думаєте. Є багато ідей та способів зробити це. Для тих, у кого трохи менше часу і теж хотілося б надіслати комусь листівку, є готові рішення. Листівки друкуються у повній гамі кольорів CMYK у найпопулярніших форматах.
 
 
Друге правило простіше і не вимагає від вас творчого підходу: вам не потрібно шукати щось абсолютно революційне. Робіть те, що роблять конкуренти, але робіть це краще. Ви бачите, що зеленщик у вашому районі процвітає? Почніть продавати овочі вищої якості, знайдіть дешевих постачальників або запропонуйте доставку додому.
 
Бізнес-ідея має відповідати потребам людей. Неважливо, чи відкриваєте ви свій бізнес у період кризи чи за часів економічного зростання.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

кадыров
Президент Чечни. Рамзан Кадыров
Донецкая область
Донецкая область
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на сегодня
23 апреля
23 апреля
Сафонов Кирилл Леонович
Сафонов Кирилл Леонович
Яндекс.Деньги
Яндекс.Деньги