Горячие Новости

Як підготуватися до співбесіди англійською? 6 порад

Вчимо англійську мову
 
Самостійно вивчити іноземну мову непросто, а підготуватися до співбесіди англійською здається чимось нереальним. Адже це вимагає наполегливості, самодисципліни та послідовності. Однак, якщо ви відчуваєте, що можете впоратися з усіма цими негараздами, дізнайтеся кілька порад, які допоможуть вам досягти мети.
 

Використовуйте свій смартфон та доступні програми

Сьогодні вивчити мову самостійно та підготуватися до співбесіди набагато простіше, ніж у часи, коли інтернету не було, а книги та записи були єдиним джерелом знань. Особливо люди, які починають вивчати популярні іноземні мови, такі як англійська, іспанська, німецька або італійська, мають чудову стартову позицію. Вони можуть використовувати величезну кількість інструментів для полегшення цього завдання.
 
 
Йдеться насамперед про програми, призначені для смартфонів. Вам не обов'язково мати просунутий пристрій - тут важлива ємна батарея і гарний дисплей, як і POCO M5s.
 
Завдяки постійному доступу до вашого смартфону ви можете навчатися буквально у будь-який час, розвиваючи всі навички: лист, читання, розмовну мову чи аудіювання. Хороша програма не лише перевірить ваш прогрес, а й нагадає вам про те, що потрібно виконувати денну порцію вправ. Варто підкреслити, що на ринку є хороші безкоштовні програми, тому вам не потрібно витрачати жодного злотого, щоб почати вивчати іноземну мову самостійно.
 

Знайдіть групи у соціальних мережах

Якщо ви серйозно ставитеся до вивчення мови та хочете отримати хороші результати за відносно короткий час, шукайте групи у соціальних мережах, де ви знайдете однодумців. Варто зазначити, що такі групи часто входять люди, які своїми знаннями та досвідом підтримують новачків, наприклад, більш просунуті студенти, викладачі чи носії мови, які просто хочуть допомогти всім зацікавленим у навчанні.
 

Не відмовляйтеся від традиційних форм навчання

Якщо ви бажаєте вивчити мову самостійно, не відмовляйтеся від традиційних форм навчання. У країнах, мови яких охоче вивчають іноземці, наприклад, у Великій Британії, були розроблені дуже хороші підручники, особливо для інших націй, крім британців.
 
 
Правильно структуровані та чіткі, планомірно та доброзичливо, вони проводять студента через тонкощі навчання, дозволяючи йому досягати все більш високого рівня володіння мовою вище Pre-Intermediate.
 

Спілкуйтесь з носієм мови

Коли перші уроки позаду і ти вже можеш обмінятися кількома пропозиціями з іншою людиною щойно вивченою мовою. Подумайте про уроки з носієм мови. У наш час дуже легко вести такі розмови. Завдяки якісному інтернет-з'єднанню та програмам відеочату ви можете поспілкуватися з носієм мови за відносно невелику плату. Це дуже хороший спосіб подолати ваш природний опір мовленню іноземною мовою.
 
Розмови з носіями мови також є чудовим способом вивчення іноземної мови, коли ви вже є просунутим студентом — людина, яка використовує мову щодня, завжди може дати вам цінні поради, незалежно від ваших навичок.
 

Визначте свої цілі

Якщо ви хочете вивчити іноземну мову, обов'язково визначте свої цілі. Що це означає? Насамперед, точність. Поняття «знати мову» надто спільне, щоб така мета мотивувала вас у довгостроковій перспективі докладати зусиль до навчання та виконання 2повсякденної роботи. Швидше, наприклад, я вивчу англійську на рівні B2 за 4 роки. Потім розбийте цю "велику" ціль на дрібніші. До червня наступного року я буду А1, наступного року А2 і таке інше.
 
 
Звичайно, у разі менш популярних мов, де не проводяться глобальні іспити, що визначають рівень досягнення тих чи інших навичок, буде трохи складніше, але завжди можна визначити загальну мету і розбити її на дрібніші. ті.
 

Послідовність та регулярність – запорука успіху

Регулярність і послідовність є ключем до досягнення мети у кожній області, зокрема й у вивченні мови. У разі самоосвіти ці два аспекти є особливо важливими. Ніхто вас не контролюватиме. Ви не отримаєте жодного зворотного зв'язку від когось «ззовні». Ви повинні стежити за прогресом та перевіряти його самостійно.
 
Самостійне вивчення мови є не всім. Про це варто знати і не засмучуватися, якщо через якийсь час результати виявляться гіршими за очікувані. Замість відмовлятися від ідеї вивчення іноземної мови, просто запишіться на структурований курс.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Дом-2
Дом-2 2006

Латвия
Google Chrome
Google Chrome
курс фунта
Фунт доллар
Булатов Дмитрий Сергеевич
Булатов Дмитрий Сергеевич
Севастополь
Севастополь