Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн зріс майже на 120% у 2023 році: ось криптовалюти, на які варто звернути увагу

Рынок криптовалют
 
Bitcoin (BTC) зріс на 120% у 2023 році, знаменуючи відновлення після краху FTX у 2022 році та подальшого арешту його засновника Сема Бенкмана-Фріда.
 
Зрозуміло, що інвестори, які працюють у криптовалютному секторі, обережно ставляться до того, що їх чекає попереду.
 
У цій статті ви можете побачити, що може допомогти біткойну продовжити свій висхідний рух, а також поглянути на 3 ключові криптовалюти, на які варто звернути увагу до кінця року та на початку наступного:
 

Bitcoin (BTC)

Флагманська криптовалютна спільнота з нетерпінням чекає схвалення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) на приєднання до індустрії біржових фондів (ETF). Незважаючи на понад 30 заявок, SEC висловила занепокоєння щодо сприйнятливості ринку до шахрайства та маніпуляцій.
 
Тим не менш, потенційне затвердження спотового Bitcoin ETF у січні виглядає багатообіцяючим. Понад десяток менеджерів активів, у тому числі BlackRock, подали заявки на спотові кошти в біткойнах, що свідчить про значну підтримку цього активу. Запровадження біткойн ETF може викликати значний попит з боку звичайних інвесторів.
 
Підвищувальний імпульс також підживлюється очікуванням четвертого вдвічі біткойна у квітні. Це відбувається кожні чотири роки (точніше, кожен раз, коли в ланцюжок біткоіни додається 210 000 блоків). Це удвічі зменшує винагороду за додавання блоків, яка тепер становить 6,25 BTC. За поточної ціни токена це означає, що винагорода за блок знизиться з приблизно 234 000 доларів США до приблизно 117 000 доларів США на основі поточних цін на монети.
 
 
 
Ці скорочення відбуваються кожні чотири роки до тих пір, поки в 2140 році не буде видобуто останній біткойн, що встановить кінцеву пропозицію в обігу на рівні 21 мільйона. Поєднайте автоматичне уповільнення пропозиції внаслідок майбутнього халвінгу з потенційним зростанням попиту через спотову емісію ETF, і ви отримаєте дуже сприятливе середовище для біткойнів.
 

Ethereum (ETH)

На відміну від обмеженого масштабу біткойна як платіжної мережі, Ethereum позиціонує себе як універсальний глобальний комп’ютер для децентралізованих програм, імітуючи такі сервіси, як Dropbox, Facebook і Uber. Незважаючи на значний потенціал Ethereum, його зростання цього року було більш низьким (72% порівняно з біткойнами – 125%). Регуляторна невизначеність у США продовжує існувати для багатьох криптовалют, включаючи ETH, доки Конгрес не прояснить їх класифікацію під наглядом SEC або CFTC.
 
Крім того, минуло трохи більше року відтоді, як Ethereum завершив значне оновлення, яке змінило спосіб обробки транзакцій, щоб стати більш ефективним, одночасно зменшивши потреби в енергії, зробивши його екологічнішим за біткойн. Незважаючи на структурну перебудову, зростання ключових показників, таких як кількість транзакцій за секунду та кількість активних користувачів, залишається невтішним, тому все ще є можливості для вдосконалення та можливого підвищення ціни.
 

Солана (SOL)

Solana, яку часто вважають конкурентом Ethereum, зіткнувся з невдачами після краху FTX, що призвело до різкого падіння вартості токена. Однак технологія Solana може похвалитися значною пропускною здатністю транзакцій порівняно з ETH, обробляючи до 4000 транзакцій на секунду з потенційною масштабованістю до 50 000.
 
 
Після краху FTX трейдери вважали, що SOL застрягла в гравітаційному полі проблем, пов’язаних із невдалою криптовалютною біржею, але, здається, сумнівів у цьому більше немає. Цього року токен зріс на приголомшливі 298%, досягнувши 57 доларів на момент написання статті, причому більша частина приросту відбулася за останній місяць.
 

Blur (BLUR)

Ринок NFT пережив період охолодження, але BLUR, пропонуючи свій рідний токен BLUR, набрав обертів, обігнавши OpenSea як найбільший ринок NFT на основі Ethereum. BLUR винагороджує користувачів на основі обсягу торгів, керує платформою та полегшує оплату комісій за транзакції та зборів. Незважаючи на зростання та подальше уповільнення, BLUR залишається життєздатним гравцем у просторі NFT, що розвивається.
 
Хоча це був похмурий рік для торгівлі NFT (обсяг торгівлі NFT впав на 82% з лютого по жовтень), бізнес, можливо, відновлюється.
 
Листопад уже вважається кращим місяцем для цифрових зображень на основі блокчейну, а побутові бренди, такі як Disney, Nike і Національна хокейна ліга, все ще створюють NFT і включають їх у свої стратегічні плани.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Дом-2
Телепроект Дом-2: События 2010
курс новозеландского доллара
Курс новозеландского доллара к евро
Европейский Союз
Европейский Союз
Баходир Чориев
Баходир Чориев
Кирения
Кирения
28 апреля
28 апреля