Горячие Новости

Облако тегов

Біткоїн готується подолати рівень $60 000

BTC
 
У середу Біткойн демонструє ознаки помітного висхідного тренду, в даний час коливається біля позначки 57 200 доларів, демонструючи похвальний стрибок більш ніж на 1,25%. Стрибок стався у вирішальний момент: спостерігачі галузі та інвестори уважно стежать за траєкторією Біткойна, особливо на тлі події, що насувається, яка потенційно може змінити ринок криптовалют.
 
Гарячкове очікування цієї події у поєднанні з зростаючим інституційним інтересом створює основу для того, що може стати етапом трансформації в оцінці вартості біткойна та його ширшому впливі на фінансові ринки.
 

MicroStrategy націлена на 990 доларів на тлі скорочення біткойнів удвічі та зростання інституційного апетиту.

MicroStrategy (MSTR), що володіє значним портфелем у биткойнах, що перевищує 11 мільярдів доларів, має потенціал зростання, а аналітик Benchmark Марк Палмер встановив бичачу цільову ціну 990 доларів. Цей оптимізм підігрівається майбутнім скороченням биткойна вдвічі у квітні і зростаючим інституційним інтересом.
 
Прогноз Палмера про потенційне зростання біткойнів до 125 000 доларів до 2025 року може ще більше прискорити траєкторію зростання MSTR. Нещодавнє придбання 3000 BTC і значний приплив $519 млн у біткойн-ETF США підкреслюють попит, що росте, на криптовалюти. Використовуючи свою оперативну міць для максимізації впливу Біткойна, стратегічні маневри MicroStrategy можуть зміцнити її позиції ринку.
 
Акції зараз зросли на 9,4% і торгуються на рівні $871. Стратегічні ініціативи MicroStrategy покликані вселити довіру до Біткойна, потенційно підвищуючи його ціну з наближенням події скорочення удвічі та інституційного інтересу, який продовжує зростати.
 

MicroStrategy стратегічно позиціонує себе, щоб скористатися перевагами скорочення вдвічі. 

Аналітик прогнозує потенційний стрибок біткойнів до 125 000 доларів до 2025 року, що зміцнює перспективи зростання MSTR.
 
Нещодавні інвестиції та операційні стратегії зміцнюють ринкові позиції MicroStrategy.
 
Зростання відкритого інтересу до ф'ючерсів на біткойни перевищило рекордний рівень, перевищивши 24 мільярди доларів
Нещодавній зліт Біткойна понад 57 000 доларів США викликав безпрецедентну активність у сфері криптовалютних деривативів. Станом на 27 лютого 2024 року відкритий інтерес до ф'ючерсів на біткойни злетів до рекордного рівня 24,44 мільярда доларів, перевершивши попередні піки, що спостерігалися під час бичачого періоду в 2021 і 2017 роках.
 
 
Цей сплеск, очолюваний CME Group з відкритим інтересом до ф'ючерсів на суму $7,77 млрд, за яким йдуть Bybit і Binance, означає сильні бичачі настрої серед трейдерів. Зростаюча активність опціонів на біткойни ще раз відображає цей бичачий прогноз, що свідчить про зростаючу впевненість інвесторів у майбутній траєкторії цін на біткойн.
 
Зросла активність над ринком деривативів натякає на потенційний підвищувальний тиск ціни биткойнов, що потенційно може сприяти подальшому зростанню зі зміцнення попиту спотових ринках.
 
Рекордний відкритий інтерес до ф'ючерсів на біткойни у розмірі $24,44 млрд відбиває оптимізм ринку.
CME Group лідирує, приділяючи особливу увагу інституційній участі.
 
Зросла активність деривативів може призвести до зростання цін на біткойни, сигналізуючи про довіру інвесторів, що зростає.
 

Прогноз ціни BTC

Біткойн (BTC/USD) продемонстрував стійкість у недавніх торгах, продемонструвавши зростання на 0,67% до $57 250. Цифрова валюта торгується в діапазоні від $57,500 до $56,000, що вказує на фазу консолідації.
 
Прорив вище 57 500 доларів може сигналізувати про бичачий імпульс, потенційно підштовхуючи Біткойн до вищих рівнів опору на рівні 58793, 60094 та 61380 доларів.
 
І навпаки, рівні підтримки на рівні $55 957, $55 003 і $54 184 відіграватимуть ключову роль у пом'якшенні ризиків зниження. Індекс відносної сили (RSI), який в даний час становить 80, вказує на стан перекупленості, а 50-денна експоненційна ковзна середня (EMA) на рівні $52990 забезпечує міцну основу підтримки.
 
Таким чином, траєкторія Біткойна залишається бичачою вище за поріг у 57 000 доларів, що підкреслює позитивні настрої ринку.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Земля
Земля
22 июля
22 июля
Компания kvartira.es
Компания kvartira.es
Ауди А1
Audi A1 – автомобиль с сильным характером
Меладзе Константин Шотаевич
Меладзе Константин Шотаевич
остров
Остров