Горячие Новости

Облако тегов

Вартість біткойна коливається навколо місячного максимуму

Ціна біткоїна успішно перетнула поріг у 46 000 доларів США, що підтверджується ознаками стабільного надходження коштів у спотові біржові фонди монети, а також збільшенням уваги до майбутнього так званого халвінгу в квітні, повідомляє Bloomberg.
 
Найбільша за ринковою капіталізацією криптовалюта досягла 46 196 доларів за хвилину до 8:30 ранку, що на 3,8% більше за день. При цьому зростання з початку року вже сягає близько 9%. Менші токени, такі як Ether, Ripple, Solana, також знаходяться в плюсі ​​зі зростанням вартості на 1,2%, 1,3% і 3,4% відповідно.
 
 
Ціна Bitcoin за останній місяць. Діаграма: CoinGecko Ціна біткойна за останній місяць. Графік: CoinGecko
 
11 січня почали торгуватися довгоочікувані спотові біржові фонди біткойнів (ETF) з надією, що вони підвищать доступність криптосектора, а також бази інвесторів. Нові фонди наразі зібрали чисті 8 мільярдів доларів, а відтік 6 мільярдів доларів із раніше існуючого фонду Grayscale в іншому форматі починає втрачати оберти.
 
 
За словами Керолін Маурон, співзасновниці Orbit Markets, біткойн, схоже, готовий відновити свій шлях зростання, оскільки відтік коштів із Grayscale зменшується. Розповідь про удвічі набиратиме обертів, маючи шанс підштовхнути біткойн до позначки в 50 000 доларів у найближчі кілька тижнів, додала вона.
 
Халвінг, який відбувається раз на чотири роки, є частиною робочої моделі криптовалюти та являє собою зменшення вдвічі винагороди біткойнів, яку майнери отримують за виконану роботу. Халвінг також є ключовим для обмеження пропозиції біткойнів, яка обмежена 21 млн. З поточним скороченням винагорода для майнерів зменшиться до 3,125 монет за оброблений блок із 6,25 монет.
 
Попередні халвінги принесли значний приріст для ціни криптовалюти. «Є проста економічна причина, чому ціни будуть рости. Оскільки винагорода майнера зменшується, вартість виробництва майнера (тобто біткойна) повинна зростати, щоб компенсувати, а не спричиняти вилучення обчислювальних ресурсів», — повідомили в DBS Bank.
 
За поточними цінами біткойн залишається приблизно на 23 000 доларів нижче свого історичного максимуму, якого монета досягла у 2021 році.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Александр Лукашенко
Президент Беларуси - Александр Лукашенко

Иван Франко - классик украинской литературы №2
Ташкентская область
Ташкентская область
Климатология - наука о климате и погоде
Климатология - наука о климате и погоде

Александр Маринеско - украинец, ставший гордостью всех подводников СССР
Пекельна кухня
Пекельна кухня