Горячие Новости

Облако тегов

Битва за біткойн: трейдери бачать вирішальний опір на тлі ринкової невизначеності

BTC
 
Вступ. Останні зміни цін на біткойн помітно відновилися після того, як вони зустріли опір на рівні 48 тисяч доларів. Поки криптовалюта прокладає свій курс, трейдери та інвестори з нетерпінням чекають наступних основних віх серед мінливої ​​динаміки ринку. Давайте заглибимося у комплексний аналіз, щоб розшифрувати траєкторію біткойна в найближчому майбутньому.
 

Технічний аналіз

Огляд щоденного графіка: останніми тижнями траєкторія ціни біткойна відзначалася стійким підйомом після відскоку від критичного рівня підтримки в 40 тисяч доларів. Зараз ринок готовий до ще однієї спроби подолати бар’єр опору в 48 тисяч доларів. З індексом відносної сили (RSI), який демонструє бичачу динаміку вище позначки 50%, існує переважне настрої на користь подальшого зростання.
 
Потенційний сценарій прориву: вирішальний прорив вище порогу в 48 000 доларів США може відкрити шлях біткойну до нових історичних максимумів у найближчі місяці, підкреслюючи важливість подолання цього ключового рівня опору.
 
 
Аналіз 4-годинного графіка: ближчий погляд на 4-годинний графік відкриває деталізовану перспективу щодо останніх цінових дій. Хоча біткойн зараз тестує рівень опору в 45 тисяч доларів, ознаки ослаблення імпульсу очевидні. RSI, сигналізуючи про умови перекупленості, передбачає потенційний період консолідації або корекції в найближчій перспективі перед відновленням висхідної траєкторії для встановлення вищого максимуму.

Аналіз схеми

Короткострокові власники біткойнів SOPR: на тлі відновлення ціни біткойна помітні зміни в основах мережі пропонують цінну інформацію. Коефіцієнт короткострокового виробництва (SOPR) є ключовим показником для розуміння настроїв ринку. SOPR, який вимірює відношення витрачених продуктів (активних від 1 години до 155 днів) у прибутку на момент угоди, пропонує ключові показники поведінки інвестора.
 
Інтерпретація тенденцій SOPR: Хоча SOPR спостерігав підвищені значення протягом останніх періодів, сигналізуючи про короткострокову фіксацію прибутку інвесторами, наразі індикатор знижується. Це зниження свідчить про те, що значна частина короткострокових інвесторів продала свої пакети акцій, послаблюючи тиск продажів. Якщо ця тенденція збережеться, це може прокласти шлях для стійкого висхідного тренду в найближчому майбутньому, зміцнюючи довіру серед учасників ринку.
 
Підйом біткойна вище позначки в 45 тисяч доларів означає початок інтригуючого періоду в його ціновій траєкторії. Оскільки ключові рівні опору та індикатори в ланцюжку надають цінну інформацію, трейдери та інвестори повинні бути пильними, щоб скористатися новими можливостями. Оскільки біткойн рухається через вирішальні рівні цін і ринкову динаміку, розумний підхід, підкріплений всебічним аналізом, є обов’язковим для орієнтування в криптовалютному ландшафті, що постійно розвивається.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

GFT
GFT
Кожемякин Андрей Анатольевич
Кожемякин Андрей Анатольевич
Испания
Испания
Павел Горюк
Павел Горюк
Милиция
Милиция
курс юаня
Юань доллар