Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн: чи попереду остаточне падіння?

Биткоин
 
Аналітик Бенджамін Коуен досліджує історичні моделі ведмежих ринків біткойнів, щоб оцінити, коли біткойн може досягти дна.
 
У новому відео Коуен сказав, що було б розумно очікувати сценарій дна, схожий на сценарій 2018 року, коли ціна BTC досягла низки трохи вищих мінімумів, перш ніж різко капітулювати перед новими мінімумами, щоб досягти свого мінімуму.
 
Поки що в 2022 році прогнозування дна нікому не допомогло, тому на початку року ми сказали: «Слухай, не витрачай надто багато розумової енергії, намагаючись передбачити дно 2022...»
 
Аналітик сказав, що потрібен час, щоб ведмежий ринок повністю розгорнувся, і немає необхідності орієнтуватися на точне дно, але ми, ймовірно, побачимо нижчі значення.
 
 
Якщо ви дотримуєтеся схожої моделі тут — ми можемо екстраполювати 200-денну просту ковзну середню, якщо вона продовжить свою поточну траєкторію, де вона може перетнути?
 
Грунтуючись на історичному порівнянні, Коуен стверджує, що потенційна капітуляція може відбутися приблизно 25 грудня цього року, коли біткойн досягне найнижчої точки перед підготовкою до ще одного бичачого ринку.
 
Ви можете побачити, як це перетинається десь наприкінці грудня, прямо під Різдво, 25 грудня, 26 грудня, 27 грудня, навколо свят, ось де це перетинатиметься.
 
Аналітик додав, що цінова дія навряд чи відбуватиметься точно так само. «Ведмежий ринок» триває більше року, і «ведмежі» ринки зазвичай тривають приблизно стільки, підкреслив Коуен.
 
Цей ведмежий ринок триває вже більше року, і історично ведмежі ринки біткойнів тривають близько року. Такий у 2014 році тривав 14 місяців, а той у 2018 році тривав близько 12 місяців, тому можна стверджувати, що ми перебуваємо в межах часових рамок, коли зазвичай досягаються дна.
 

Bitcoin, Ethereum і найкращі криптовалюти залишаються в плюсі ​​за останні 24 години

Ethereum (ETH) і біткойн (BTC) виросли на азіатських ринках у вівторок вдень. Топ-10 криптовалют також зросли, на чолі з зростанням Dogecoin і Litecoin.
 
За даними CoinMarketCap, біткойн зріс на 1,4% до 16 410 доларів США за 24 години, а Ethereum – на 3,2% до 1210 доларів США.
 
Dogecoin зріс приблизно на 8% до 0,10 долара. Лайткоін відновився, піднявшись трохи більше ніж на 5,5% до $75,8. За сім днів LTC зріс на 10%, показавши значне зростання минулого тижня.
 
Shiba Inu торгувався без змін в останній день, але випередив Solana, який підскочив трохи більше ніж на 2%, і наразі займає 15 місце за ринковою капіталізацією.
 
Раніше токен BNB, альткойн Binance, найбільшої у світі біржі криптовалют, підскочив приблизно на 2% до 299 доларів.
 
Загалом BNB раніше підскочив після того, як Binance опублікував підтвердження своїх резервів у п’ятницю на тлі поштовху до більшої прозорості в секторі після краху FTX.
 
Однак Джессі Пауелл, співзасновник і генеральний директор Kraken, написав у Twitter, що звіт про активи Binance «безглуздий» без відображення зобов’язань.
 
Нещодавно аналітик Бенджамін Коуен поділився, що було б розумно очікувати сценарій дна, схожий на сценарій 2018 року, коли ціна BTC досягла низки трохи вищих мінімумів, перш ніж різко капітулювати перед нижчими значеннями. За його словами, біткойну може знадобитися час, щоб знайти дно, а це означає, що весь ринок, ймовірно, піде за ним.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Украина
Республика Украина
19 июля
19 июля
литовский лит
Курс литовского лита к украинской гривне
\\\
"Живой Журнал" - Livejournal
Мусий Олег Степанович
Мусий Олег Степанович
Европейский Союз
Европейский Союз