Горячие Новости

Біткойн затьмарює компанію Уоррена Баффета

 
За винятком першого кварталу показники біткойна у 2023 році не такі вражаючі. Провідна криптовалюта останнім часом консолідується нижче позначки в 26 000 доларів.
 
Незважаючи на цей період стагнації, біткойну вдалося перевершити добре відомі акції на Уолл-стріт.
 
Згідно з інформацією, Berkshire Hathaway Уоррена Баффета, наприклад, зафіксувала скромне зростання на 16,42% з початку року, тоді як біткойн приніс інвесторам вражаючу прибутковість у 55,69% у 2023 році.
 
Біткойн відомий своєю високою волатильністю, часто зазнаючи значних коливань цін. Зараз він торгується значно нижче свого пікового значення в 69 000 доларів. Однак, якщо дивитися з точки зору макроекономіки, переваги біткойна виділяються. З 2019 року біткойн набрав вражаючих 567%. Натомість акції Berkshire Hathaway зросли лише на 72,96%.
 
Баффет давно є прихильником стратегії «купуй і тримай», віддаючи перевагу активам із високим потенціалом прибутку. Його інвестиційні рішення ретельно прораховуються з урахуванням таких факторів, як конкуренція, переваги, недоліки та ризики.
 
 
 
Акції Apple є найбільшим холдингом у портфелі компанії Баффета, причому Berkshire спочатку придбала акції на початку 2016 року. Незважаючи на те, що акції подорожчали більш ніж на 500% з моменту їх початкової покупки, компанія продовжувала розширювати свої холдинги в 2022 році, що підкреслює Баффет. і непохитну відданість його компанії довгостроковому інвестуванню.
 
В даний час Berkshire Hathaway володіє майже 150 мільярдами доларів готівкою, їх еквівалентами та короткостроковими інвестиціями, що становить 18,5% від загальної ринкової капіталізації. Дещо незрозумілим залишається призначення цих коштів.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Озодлик Радиоси (Радио Свобода в Узбекистане)
Озодлик Радиоси (Радио "Свобода" в Узбекистане)
Роза Отунбаева
Президент Кыргызстана - Роза Отунбаева
9 апреля
9 апреля
Одноклассники видео
Одноклассники видео
BMW 5
BMW 5
Киев
Киев