Горячие Новости

Заробіток на ринку капіталу

Говорять, що гроші роблять гроші. У цьому вся суть сучасних інвестицій. Найкращий приклад тому – заробіток на ринку капіталу. Щоб розпочати пригоду інвестора, потрібна відповідна підготовка. Попри видимість, це не надто складне знання. Достатньо вивчити основи функціонування ринків капіталу.

У цій статті "Біржового лідера" ми крок за кроком пройдемо по звивинах заробітку на цінних паперах.
 

На початку ми створили рахунок у брокера

 
Брокер є посередником між клієнтом та ордерами, спрямованими на ринок капіталу. Створення облікового запису в нього потрібно кожному інвестору. Зазвичай, комісій немає. Однак для придбання акцій необхідно внести капітал.
 

Час дізнатися про основні функції ринку

Для прикладу, на Нью-Йоркській фондовій біржі ви можете інвестувати в акції та деривативи. Це одна із найстаріших фондових бірж світу, коли було введено ринок капіталів, також можлива вторинна торгівля місцевими державними та корпоративними облігаціями.
 
Вторинна торгівля облігаціями, випущеними компаніями, банками та місцевими органами влади, багато років була дуже обмежена США.
 
Кожен клієнт має форму замовлення на його брокерському рахунку. Все, що вам потрібно зробити, це встановити ліміт ціни, стоп-лосс, кількість та ціну акції. Іноді через деякий час у вас на рахунку брокера з'являються цінні папери.
 

Заробіток на ринку капіталу потребує певних знань

 
Без знання основ ринку капіталу складно буде досягти вражаючих успіхів. Інформація з технічного, фундаментального чи портфельного аналізу є основою знань кожного інвестора.
 
Необхідний мінімум знань – це знання специфіки акцій, облігацій чи інших деривативів. Без цього ви не зможете працювати як інвестор. Маючи необхідні знання, ви збільшуєте свої шанси на успішний заробіток на ринку капіталу.
 

Податкові питання

Заробіток над ринком капіталу оподатковується так званим податком. Податок Білки. Сума невелика, але технічні проблеми спочатку можуть бути проблематичними. Брокер надсилає вам форму PIT-8C, в якій будуть розділені всі скоєні угоди та отриманий прибуток.
 
Потім усі дані переносяться до PIT-37 і, як і щороку, подаються до відповідної податкової інспекції. Інвестиції не складні, якщо до них ставитися серйозно. Вищезгадане здобуття знань є дуже важливим елементом всього процесу.
 

Підбиваємо підсумки

 
Інвестування в акції завжди пов'язане з певним ризиком втрати частини або навіть усього капіталу. Тому дуже важливо розумно розпоряджатися своїми коштами на брокерському рахунку.
 
Люди з великим капіталом не повинні повністю витрачати його на безпечні банківські депозити чи ощадні рахунки. Купівля акцій на брокерському рахунку така ж проста і може принести вам набагато більше прибутку. З іншого боку, диверсифікація інвестицій забезпечить підвищення рівня безпеки.
 
Ви можете відкрити брокерський рахунок прямо зараз. Звичайно, ви повинні бути повнолітнім та дієздатним. Найкращий спосіб безпечно інвестувати — диверсифікувати свій інвестиційний портфель, тобто інвестувати у різні активи. Таким чином, ми значно знизимо ризик та оптимізуємо прибуток.
 
Якщо вам цікава гвинтівка на столичному ринку і ви хочете поділитися своїм досвідом з іншими читачами блогу, напишіть коментар під статтею.
 
Ми також рекомендуємо ділитися нашим контентом у соціальних мережах.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Посольства РФ
Посольства Российской Федерации
риэлтор
Риэлтор
15 марта
15 марта
18 июля
18 июля
Александр Ярославский
Ярославский Александр Владиленович
Аршавин Андрей Сергеевич
Аршавин Андрей Сергеевич