Горячие Новости

Історія повторюється: інвестори роблять ту ж помилку, що й у 2008 році.

 
Відомий економіст Девід Розенберг нещодавно різко попередив інвесторів, провівши паралель між поточними настроями на ринку та періодом, що передував житловій та фінансовій кризі 2008 року.
 
Він підкреслив, що багато хто на Уолл-стріт очікує контрольованого спаду, за якого Федеральна резервна система зможе стримувати інфляцію, не викликаючи економічного спаду чи різкого зростання безробіття. Ці настрої відображають самовдоволення, яке спостерігалося в 2007 році, коли майбутня рецесія була широко недооцінена.
 
Розенберг підкреслив головну подібність між двома періодами. Він зазначив, що і акції, і нерухомість зараз більш переоцінені відносно доходів і доходів, ніж це було під час бульбашки середини 2000-х рр. Він також вказав на зростання прострочень за кредитними картками та автокредитами, а також тривожний рівень боргу в тіньовий банківський сектор.
 
Проводячи паралелі, він нагадав, що крах New Century Financial і Bear Stearns у 2007 році спочатку розглядався як одиничний випадок, повторюючи нинішнє заперечення недавніх банкрутств банків. Він застеріг від надмірної довіри, здавалося б, сильним економічним показникам, оскільки багато з них почали погіршуватися лише через вісім місяців після початку рецесії 2008 року.
 
 
 
Розенберг підкреслив, що в середині 2000-х споживчий попит підтримувався державними витратами, і ця модель, за його словами, повторювалася пандемією. Він також зазначив, що протягом останніх 18 місяців Федеральна резервна система була більш наполегливою у підвищенні процентних ставок, ніж це було в середині 2000-х років, і навіть зниження ставок центральним банком влітку 2007 року не змогло запобігти економічному спаду.
 
Загалом Розенберг попереджає, що історія повторюється, і прогнозує, що рецесія відбудеться в найближчі кілька кварталів, а не років. Він передбачив різке збільшення кількості втрат робочих місць, зростання кількості непрацюючих кредитів, прискорення дезінфляції та новий бичачий ринок державних цінних паперів. Незважаючи на відштовх, він залишається рішучим у своєму попередженні, спираючись на свій минулий досвід зіткнення зі скептицизмом, перш ніж було доведено, що він правий.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

литовский лит
Курс литовского лита к украинской гривне
София
София
Армения
Армения

Петр Дорошенко - гетман, вернувший независимость Украины от Москвы после Переяславской рады
азербайджанцы
Народ Азербайджана - азербайджанцы
Лондон
Лондон