Горячие Новости

Облако тегов

Торгівля криптовалютами для початківців: які криптовалюти вигідно купувати

 
Uniswap і Filecoin набирають швидкість із зростанням VC Spectra: відкрийте для себе найкращі криптовалюти для початківців!
 
Uniswap (UNI) нещодавно збільшив кількість користувачів, а Filecoin (FIL) покращив свою мережу зберігання. Хоча вдосконалення мережі Filecoin призвело до різкого зростання його ціни, наразі ринок очікує зростання цін на Uniswap через його зростаючу базу користувачів.
 
Тим часом VC Spectra (SCPT), новий токен DeFi, продовжує зростати, наразі реалізуючи вражаючий прибуток у 312,5%.
 
Ці розробки зробили ці токени найкращим вибором для початківців криптоентузіастів. А тепер розглянемо детальніше проекти, які, на думку багатьох, дають їм перевагу.
 
 

Прогноз ціни Uniswap, оскільки мережа проекту зростає з новими користувачами

Uniswap (UNI), провідна децентралізована біржа (DEX), за останні тижні пережила хвилю нових користувачів до мережі. Дані в мережі, зібрані Santiment, показують, що 19 вересня 2023 року було створено 444 нові адреси гаманців UNI, що є найвищим рівнем за два місяці. Вони також показали, що щоденні активні адреси Uniswap (UNI) зросли до місячного максимуму в 884.
 
Ця стаття є спонсорським контентом і не відображає думку команди CryptoDnes. Матеріал не є інвестиційною порадою.
 
Цей сплеск активності в мережі Uniswap (UNI) свідчить про те, що нові користувачі UNI є не просто пасивними власниками облікових записів, а активно залучаються до мережі Uniswap (UNI). У результаті очікується, що збільшення активності в мережі Uniswap збільшить попит на основний нативний токен проекту, UNI, і підніме його ціну.
 
Після цього оновлення аналітики ринку прогнозують, що до жовтня 2023 року ціна Uniswap зросте до $5,07.
 

Прогноз ціни Filecoin після схваленої спільнотою ціни насосів FIP

10 вересня 2023 року спільнота Filecoin (FIL) схвалила пропозицію щодо вдосконалення Filecoin (FIP) 21. FIP 21 — це пропозиція представити новий алгоритм на ринку мережевих сховищ Filecoin (FIL). Як результат, новий алгоритм спрямований на підвищення ефективності та справедливості зберігання Filecoin (FIL).
 
Після схвалення FIP ціна Filecoin (FIL) почала набирати обертів. У період з 10 по 21 вересня 2023 року ціна токена зросла на 9%, піднявшись з 3083 до 3363 доларів. На такому курсі експерти формують бичачий прогноз ціни Filecoin.
 
 
Завдяки вдосконаленню мережі зберігання Filecoin (FIL), експерти прогнозують, що FIL набуде величезної популярності в найближчі тижні. У результаті прогноз ціни Filecoin показує, що до жовтня 2023 року вона може досягти $5,52.
 

VC Spectra (SPCT) досягає безпрецедентного стрибка цін: чи розвивається він як найкращий токен DeFi?

VC Spectra (SPCT) викликав ажіотаж як децентралізований протокол управління активами та торгова платформа, пропонуючи інвесторам безпечний, прозорий і потенційно прибутковий підхід до управління своїми активами.
 
Стратегічно зосереджуючись на блокчейн- і фінтех-проектах на ранній стадії, VC Spectra (SPCT) гарантує своїм користувачам можливість отримувати величезні прибутки з невеликим ризиком.
 
Подорож VC Spectra (SPCT) почалася з вражаючого приватного попереднього продажу, який зібрав 2,4 мільйона доларів США капіталу. Після дебюту публічного передпродажу токен зріс на вражаючі 312,5%, перевершивши всі очікування.
 
Спочатку VC Spectra (SPCT) оцінювався лише в 0,008 доларів США на етапі 1 попереднього продажу, а тепер знаходиться на етапі 3 з ціною продажу 0,033 долара США. І це ще не все!
 
У міру попереднього продажу VC Spectra (SPCT) готова до ще одного вражаючого стрибка ціни на 142,42% до завершення попереднього продажу. VC Spectra (SPCT) планує досягти $0,08 після закінчення передпродажу.
 
За такими темпами експерти ринку прогнозують, що VC Spectra (SPCT) має 1000-кратний потенціал, що робить її найкращою криптовалютою для покупки зараз!
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Пореченков Михаил Евгеньевич
Пореченков Михаил Евгеньевич
Turizm_v_SShA
Туризм в США
22 апреля
22 апреля
20 июля
20 июля
10 февраля
10 февраля

Сергей Кривонос – легендарный командир обороны Краматорского аэродрома