Горячие Новости

ШІ прогнозує ціну Dogecoin на вересень

Графік Dogecoin
 
Ціна Dogecoin у середу становила приблизно 0,063 долара, і вона безперервно знижувалася протягом шести днів поспіль.
 
За останні шість місяців Dogecoin (DOGE) продемонстрував низьку ефективність, пропонуючи мінімальний прибуток інвесторам. Ця колись популярна мем-криптовалюта зараз є найгіршою криптовалютою 2023 року.
 
Однак чи є можливість для долі Dogecoin змінитися цього місяця та перейти на позитивну територію?
 
PricePredictions, алгоритм машинного навчання на основі технології штучного інтелекту, представив песимістичний прогноз для DOGE. Згідно з його прогнозом, Dogecoin може залишатися відносно стабільним цього місяця, пропонуючи обмежений потенціал прибутку для інвесторів протягом наступних трьох тижнів.
 
 
Модель штучного інтелекту передбачила, що до 30 вересня 2023 року Dogecoin може коштувати $0,0635. Цей прогноз ціни нижчий за поточну вартість монети, що вказує на те, що альткойн на основі мемів може пережити період стабільності. Однак вузький діапазон цін не надає інвесторам багато можливостей скористатися потенційними прибутками.
 
График Dogecoin
 
Тому інвесторам рекомендується проявляти обережність, розглядаючи Dogecoin як варіант інвестування в найближчі тижні. Схоже, що DOGE може не мати значного імпульсу або волатильності цього місяця, що призведе до потенційної стагнації інвестицій.
 
Єдиним потенційним каталізатором зростання ціни токена може бути оголошення Ілона Маска про Dogecoin як прийнятний спосіб оплати на X (Twitter). Однак ймовірність того, що це станеться в найближчі три тижні, залишається невеликою та спекулятивною.
 
На момент написання статті Dogecoin торгується на рівні $0,06324, що на 1% менше за 24-годинний період торгів, що майже на 92% нижче історичного максимуму в $0,73, досягнутого в травні 2023 року.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Крупнейшие алмазы
Крупнейшие алмазы
Севастополь
Севастополь

Василий Петров: украинец, потерявший обе руки, стал дважды Героем Советского Союза
22 января
22 января
компания Mercedes-Benz
О компании Mercedes-Benz

Евгений Коновалец – организатор и первый руководитель ОУН