Горячие Новости

Мільярдер назвав кращі криптовалюти для інвестицій

Інвестиції у криптовалюти
 
Майк Новограц, генеральний директор Galaxy Digital Holdings, компанії з фінансових послуг, орієнтованої на криптовалюту, похвалив Ларрі Фінка, генерального директора найбільшого в світі менеджера активів BlackRock, за те, що він змінив свої погляди на біткойн.
 
В інтерв’ю Bloomberg Новограц сказав, що Фінк є одним із провідних імен у криптопросторі цього року, оскільки він пройшов шлях від людини, яка виступає проти біткойна, до прихильника.
 
 
Він сказав, що Фінк прийняв «помаранчеву пігулку», термін, який використовується криптоспільнотою для опису тих, хто переконаний у цінності та потенціалі біткойна.
 
Новограц стверджував, що схвалення Фінком біткойна як «міжнародного активу» та заявка BlackRock на запуск біткойн ETF є ознаками «циклу прийняття», який може дати поштовх BTC.
 
Зокрема, він заявив, що якщо ФРС займе більш стриману позицію, біткойн може перевищити свій історичний максимум у 69 000 доларів.
 
Новограц також прокоментував різні проблеми, пов’язані з криптоіндустрією, такі як позов SEC проти Ripple Labs, проект Worldcoin Сема Альтмана та присутність Galaxy у Нью-Йорку.
 
Він сказав, що нещодавнє рішення суду про те, що XRP є цінним папером в одних випадках, але не в інших, є «великою перемогою» для криптовалюти, оскільки воно показує, що нормативна база нечітка і потребує більшої ясності.
 
Новограц також сказав, що молоді та терпимі до ризику споживачі, які зараз мають 100 000 доларів, можуть інвестувати їх в акції Alibaba, срібло, золото, біткойни та Ethereum.
 
За його словами, більш консервативні інвестори повинні виділяти 30% на ці активи і 70% на облігації та індексні фонди.
 
Він сказав, що сповнений рішучості зберегти свою компанію в Нью-Йорку, незважаючи на високі податки та правила, оскільки він досі вірить, що це місто є фінансовою столицею світу.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

курс рубля
Курс российского рубля к японской йене
Винницкая область
Винницкая область
22 мая
22 мая
LG Electronics
LG Electronics
Тигипко Сергей Леонидович
Тигипко, Сергей Леонидович
Renault Megane Hatchback
Renault Megane Hatchback