Горячие Новости

Облако тегов

Як інвестувати та спекулювати на BNB. Ф'ючерси та CFD на Binance Coin

Інвестиції BNB

Спочатку передбачалося, що це буде службовий токен однієї з швидкоплинних криптобірж, але з часом він став найбільшим конкурентом Ethereum, взявши від нього все найкраще і обійшовши найбільші проблеми. Зрозуміло, йдеться про BNB, раніше відоме як Binance Coin.

Що потрібно знати про BNB?

Ми розпочинаємо черговий випуск нашої навчальної серії з CFD від А до Я, партнером якої є Masterforex-V. Як випливає з назви, у цій серії ми маємо справу з похідними інструментами з кредитним плечем для різних класів активів, і в цьому конкретному епізоді зосереджуся на іншій криптовалюті, яку ми можемо отримати з кредитним плечем та здатністю працювати як на зльотах, так і та на падіннях. Крім того, без потреби володіти самими криптовалютами. Але у свою чергу — сьогодні я займуся п'ятою за капіталізацією криптовалютою, яка на даний момент має майже $50 млрд капіталізації, незважаючи на те, що в середині 2017 року це був проект, який мав дозволити зібрати кошти для побудови криптовалютної біржі, а потім стати службовим токеном, який, наприклад, дозволить знизити комісію за транзакцію.
 
Успіх BNB, адже йдеться про цей проект, справді вражає, адже жодна така молода криптовалюта не зуміла піднятися так високо за такий короткий час. Перш ніж я покажу вам, які у нас є можливості для гри в BNB з важелем, я скажу вам кілька слів про саму криптовалюту, тому що її історія дійсно цікава, а також варто щось знати про її основи та додатки.
 
Донедавна BNB був відомий як Binance Coin, але криптовалютна біржа Binance провела ребрендинг, щоб не асоціювати його лише як токен обміну. Сам BNB спочатку був токеном у мережі Ethereum і використовувався під час ICO у липні 2017 року для збору коштів на створення біржі Binance — вартість збору становила 15 мільйонів доларів, а токени продали за середньою ціною 15 центів (100 мільйонів продано). BNB із самого початку мав бути службовим токеном біржі Binance, і його оплата комісій за транзакції забезпечує нижчі ставки, але довгий час BNB — це набагато більше ніж службовий токен біржі.
 
По-перше, BNB - це повноцінна криптовалюта, що працює у власній мережі блокчейнів з квітня 2019 року, коли було запущено Binance Smart Chain.
 
Мережа Binance Smart Chain заснована на алгоритмі консенсусу Delegated Proof of Stake, а це означає, що вона набагато масштабованіша і має набагато нижчі комісії за транзакції, ніж, наприклад, Ethereum у його нинішньому вигляді, при цьому використовується нативна криптовалюта в мережі. бо саме BNB покриває комісії за транзакції. До речі, разом із ребрендингом BNB було змінено й офіційну назву мережі на BNB Chain, щоб вона не асоціювалася лише із біржею Binance.
 
Сам ланцюжок BNB є багатофункціональною блокчейн-платформою, сумісною з віртуальною машиною Ethereum, яка дозволяє запускати смарт-контракти і децентралізовані програми з Ethereum в ланцюжок BNB і навпаки.
 
BNB Chain дозволяє створювати токени, у тому числі NFT, децентралізовані програми, біржі та платформи DeFi, Play2Earn і т. д. Найбільш популярні програми в мережі BNB Chain включають децентралізовану біржу PancakeSwap або 1Inch Network.
 
Їх багато, і BNB Chain в даний час є другою за популярністю платформою для смарт-контрактів після Ethereum. Повертаючись до криптовалюти BNB, є цікавий механізм регулярного викурювання монет, тобто. незворотного скорочення їх кількості в обігу - спочатку було 200 млн монет, на даний момент пропозиція складає трохи більше 161 млн штук, що звичайно доводить дефляційний характер BNB (не тільки обмежена, а й пропозиція, що зменшується). Алгоритм куріння BNB заснований на середній ціні криптовалюти та кількості нових блоків транзакцій, тому, наприклад, лише у другому кварталі було спалено майже 2 мільйони монет.
 
Дивлячись на графік BNB, відразу видно сильну кореляцію з широким ринком криптовалют, але варто звернути увагу, серед іншого, на те, що, незважаючи на схожу з Ethereum поведінку ціни в довгостроковій перспективі, BNB втратив менше торішніх максимумів.
 
Щодо торгових можливостей, які у нас є на BNB, почнемо з ф'ючерсів за замовчуванням. BNB, звичайно, дуже малопопулярний проект, щоб знайти ф'ючерсні контракти на регульованому ринку. Отже, ми залишилися ф'ючерси, пропоновані на біржах криптовалют.
 
Найвища ліквідність спостерігається на найбільшій біржі криптовалютних деривативів – Binance Futures. На платформі Binance ми можемо знайти ф'ючерси BNB без дати закінчення (безстрокові), розраховані у найпопулярніших стабільних монетах (USDT, BUSD), та контракти з датою закінчення терміну дії, розраховані в доларах США (дві ранні серії закінчуються).
 
Контракти BNB котируються на біржі BitMex із розрахунками у доларах, також без терміну дії.
 
На обох платформах ми маємо вибір кредитного плеча до 50:1, тобто. 2% від маржі.
 
Необхідно пам'ятати, що у разі безлімітних контрактів на криптобіржах комісія за підтримку позиції стягується кожні 8 годин (одна сторона угоди передає її іншій, залежно від того, наскільки ціна ф'ючерсу відрізняється від поточної ринкової спотової ціни).
 

CFD на BNB - специфікація, торгові умови

Коли справа доходить до контрактів BNB за межами бірж криптовалют, ми також маємо вибір CFD, які можна знайти у брокерів, які пропонують ширший вибір інструментів криптовалюти.
 
Для ліцензованих брокерів ми маємо стандартне кредитне плече 2:1 (маржа 50%), встановлене європейським регулятором ESMA.
 
Як і у випадку з іншими криптоконтрактами, роловера немає і він безстроковий, тобто ми можемо утримувати позицію понад 365 днів, як, наприклад, у разі контрактів XRP або TRX.
 
Звичайно, при утриманні позиції між сесіями доводиться враховувати негативні пункти свопу, як для довгих, так і для коротких позицій (для лонгів вони зараз майже вчетверо вищі). Стандартна перевага контрактів на різницю полягає в тому, що вони найбільш інтуїтивно зрозумілі у використанні і не вимагають введення криптовалюти або купівлі стейблкоїнів, оскільки всі позиції розраховуються з платформи брокера, нашого грошового депозиту. А коли справа доходить до всього двох важелів, очевидно, що у них є свої плюси і мінуси, і для одних вони будуть бажані, а для інших занадто малі.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Посольства адреса
Посольства в Москве
Google+
Google+
Chicago Board of Trade
История создания бирж
Иван Барзиков
Иван Барзиков
Audi A6
Audi A6
Цфат
Цфат