Горячие Новости

Облако тегов

Криптовалюти на ринку капіталу. Блокчейн-компанії та їх кореляція з курсом біткойна

Криптовалюти на ринку

Криптовалюти були створені як альтернатива традиційним грошам. Насамперед вони пов'язані з биткойнами. Спочатку криптовалюти інвестували лише одиниці, і згодом ці активи ставали все більш популярними. Не лише індивідуальні інвестори, а й компанії мають їх у своїх портфелях. На фондових біржах з'явилися компанії з нової галузі - це як криптовалютні біржі, компанії з обробки платежів, виробники обладнання для майнінгу, так і компанії, що мають на балансі активів біткойн та інші криптовалюти. Для задоволення потреб інвесторів також було створено ETF, що об'єднує блокчейн-компанії. Які найцікавіші блокчейн- та криптовалютні компанії? Як вони мають справи на фондовому ринку? Як ситуація на ринку криптовалют відбивається на поведінці цін акцій компаній, які прийнято називати блокчейном?

Волатильність фондового ринку, як і на крипторинку

Поведінка цін акцій компаній із широко розуміється індустрії блокчейна корелює з ринком криптовалют, особливо з курсом біткойна. У наведеній нижче таблиці представлені біткойн-гаманець та окремі компанії з індустрії блокчейн-технологій, а також їх кореляції за останні 12 місяців (вважаючи з кінця травня). Враховувалися такі компанії: Argo Blockchain (ARBK), Canaan (CAN), Coinbase (COIN), Robinhood (HOOD), Marathon Digital (MARA), MicroStrategy (MSTR), Riot Blockchain (RIOT), Block (SQ) та Tesla (ТСЛА) ). Кореляція ціни біткойна з окремими компаніями висока, від 0,38 до 0,66, де результат 1 - це ідеальна кореляція, а -1 - ідеальна зворотна кореляція (тобто "негативна" діаграма).
 

Коїнбейс

 
Криптовалютна біржа Coinbase - одна з найстаріших криптовалютних бірж. Він був заснований у 2012 році Брайаном Армстронгом. Спочатку на ньому можна було купити тільки біткойни, а 2016 року він почав обробляти й інші криптовалюти. В даний час на Coinbase є більш ніж 150 цифрових активів.
 
Coinbase – перша у світі криптовалютна біржа, яка дебютувала на традиційній фондовій біржі – вона дебютувала на біржі NASDAQ 14 квітня 2021 року. У перший день лістингу ціна акцій компанії зросла більш ніж на 30% порівняно з орієнтиром, встановленим у $250. На відкритті ціна була $381. Цього ж дня курс біткойну встановив історичні рекорди — найвідоміша криптовалюта коштувала 64 000 доларів.
 
 

Робін Гуд

 
Robinhood Markets — американська компанія, що надає фінансові послуги, відома безкомісійними транзакціями з акцій та ETF через мобільний додаток, що працює з березня 2015 року. У лютому 2018 року Robinhood представила криптовалюти у своєму мобільному додатку. Спочатку це були просто Біткойн та Ефіріум. У липні до них приєдналися й інші: Bitcoin Cash, Litecoin та Dogecoin. На даний час платформа підтримує 11 криптовалют.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Олег Пономарь
Облигация
Облигация
Система страхования Прибалтики
Система страхования Прибалтики
Xiaomi Tech
Xiaomi Tech
10 января
10 января
Яндекс.Недвижимость
Яндекс.Недвижимость