Горячие Новости

Облако тегов

10 мільярдерів, які розбагатіли на криптовалютах

Криптовалюти на ринку
 
З моменту появи криптовалют обрана група людей відігравала ключову роль у цій сфері, накопичуючи значні статки на цьому шляху.
 
Від засновників великих криптобірж до звичайних інвесторів і успішних хедж-фондів, усі ці люди досягли значного фінансового успіху завдяки своїй участі в криптовалютах.
 
 
У цій статті ви можете побачити 10 таких людей, які використали трансформаційний потенціал криптовалют, щоб утвердитися серед світової еліти.
  • Чанпен Чжао — китайсько-канадський підприємець, засновник і генеральний директор Binance, провідної у світі криптовалютної біржі за обсягом торгів. Хоча точний капітал Чжао публічно невідомий через те, що Binance є приватною компанією, Forbes оцінює його в 10,2 мільярда доларів, хоча деякі припущення припускають, що він може бути багатшим.
  • Браян Армстронг, співзасновник і генеральний директор Coinbase, найбільшої криптовалютної біржі в США. Forbes оцінює статки Армстронга в 3,8 мільярда доларів, досягнувши максимуму в 6,6 мільярда доларів до обвалу ринку.
  • Баррі Сілберт також є американським підприємцем та інвестором, відомим засновником Digital Currency Group (DCG), фірми венчурного капіталу, яка зосереджена на індустрії криптовалют. За даними Forbes, статки Зільберта оцінюються в 3,2 мільярда доларів.
  • Кріс Ларсен — американський підприємець і співзасновник Ripple Labs, компанії, що стоїть за суперечливим платіжним протоколом Ripple. На початку 2018 року, на піку вартості XRP, чистий капітал Ларсена оцінювався в 4,6 мільярда доларів. Зараз його оцінюють у 2,6 мільярда доларів.
  • Джед Маккалеб, американський програміст і підприємець, є співзасновником Ripple і творцем децентралізованої криптовалюти Stellar (XLM). Forbes оцінює його статки приблизно в 2,4 мільярда доларів.
  • Девін Фінзер, співзасновник OpenSea, відомого ринку NFT, накопичив значний статок у сфері незамінних токенів, його чистий капітал оцінюється в 2,2 мільярда доларів.
  • Як повідомляється, Алекс Атала, ще один співзасновник OpenSea, розпочав свою кар’єру в інвестиційній банківській сфері в J.P. Морган до співзасновництва стартапів. Статки Атали, як і Фінцера, оцінюють приблизно в 2,2 мільярда доларів.
  • Кім Хен-Ньон — південнокорейський фінтех-підприємець, співзасновник і виконавчий віце-президент компанії Dunamu, яка управляє домінуючою біржею криптовалют у Південній Кореї. Forbes оцінює його статки в 1,95 мільярда доларів.
  • Близнюки Вінклвосс, Кемерон і Тайлер, відомі своєю ранньою залученістю до Facebook і значними інвестиціями в криптовалюту, мають чистий капітал у 1,5 мільярда доларів кожен, досягнувши максимуму в 4 мільярди доларів.
  • Фред Ерсам, співзасновник Coinbase, покинув біржу в 2017 році, але все одно накопичив значні статки, які наразі оцінюються в 1,3 мільярда доларів, згідно з Forbes.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Ипотечный кредит
Ипотечный кредит
Instagram
Instagram
Краматорск
Краматорск
PROFIT Group Inc.
PROFIT Group Inc.

Овен
Грозный
Столица Чечни город Грозный