Горячие Новости

Облако тегов

Найкращі криптовалюти для покупки у 2023 році — думки експертів

Криптовалюти на ринку
 
Багато факторів роблять проект успішним від токеноміки до загального адресного ринку проекту. Отримання останньої інформації від криптоекспертів — чудовий спосіб не проводити всі дослідження самостійно.
 
Наразі, коли настає 2023 рік, саме час переоцінити, які проекти демонструють ознаки реального успіху цього року. Багато інвесторів вважають, що дно ведмежого ринку може бути вже позаду, тому саме час подумати про кращу криптовалюту для покупки зараз.
  
Багато факторів роблять проект успішним від токеноміки до загального адресного ринку проекту. Отримання останньої інформації від криптоекспертів — чудовий спосіб не проводити всі дослідження самостійно.
 
Маючи це на увазі, ось деякі з проектів, які криптоексперти вважають найкращими криптовалютами для покупки прямо зараз:
• Метакада (MCADE)
• Горошок (крапка)
• Біткойн (БТД)
• Фінансові монети (BNB)
• Догікойн (DOGE)
• Посилання на ланцюг (ПОСИЛКА)
 
1. Metacade (MCADE) - інвестиції, що змінюють життя?
 
Metacade підкорює світ ігор. Проект нещодавно виклав свої великі амбіції в офіційному документі, і інвестиційні кола стікаються на затребуваний передпродаж Metacade.
 
Проект будує найбільшу з існуючих аркад «грай, щоб заробити» (P2E). Його мета — струснути усталений ігровий світ і повернути владу геймерам замість зосереджуватися на великих корпоративних інтересах. Цей фокус спільноти є однією з основних причин, з яких Metacade виглядає як найкраща криптовалюта для покупки.
 
Metacade працює у так званому крипто-секторі GameFi. Платформа поєднує в собі найкращі якості децентралізованого фінансування (DeFi) з ігровим ринком вартістю 200 мільярдів доларів (і він зростає), дозволяючи геймерам отримувати дохід, граючи в ігри, які вони люблять найбільше, зі своїми друзями та іншою захопленою спільнотою. Екосистема Метакад.
 
Більшість привабливості Metacade полягала у рівні взаємозалежності між різними функціями в екосистемі, а флагманська аркада — лише з способів отримання доходу геймерами. Існує велика система винагород, що дозволяє тим, хто віддає перевагу змагальним ігровим ладдерам або турнірним іграм, заробляти на цих заходах. Крім того, ті, кому подобається робити свій внесок у користувальницький досвід проекту, поділяючись альфа-версією та іншими діями по взаємодії з спільнотою, також можуть отримувати винагороду.
 
MCADE – це службовий токен, який використовується проектом, який дозволяє складній екосистемі працювати так легко, а токен є основною валютою платформи. Для всіх дій на платформі — від плати за участь у турнірі до придбання товарів для проектів або аркадних ігор — потрібне володіння MCADE.
 
Якщо токен MCADE ще не був потужним, для власників також доступні варіанти ставок. Власники можуть змусити свої токени MCADE працювати на них та отримувати ще одне джерело доходу, допомагаючи захистити проект. Динаміка ставок захищає інтереси інвесторів, а платежі здійснюються у стабільних монетах, щоб гарантувати відсутність розмивання оборотної пропозиції MCADE.
 
 
Metacade вже намітив кілька різних джерел доходу - від реклами на платформі до панелі запуску гри - щоб дозволити проекту швидко стати самоокупним.
 
Крім того, Metagrants – це функція, яка привернула увагу багатьох інвесторів через рівень цілісних інновацій, які вона забезпечує. Програма спонукає розробників ігор взаємодіяти із спільнотою, пропонуючи ідеї для нових ігор. Періодично власники MCADE можуть голосувати за те, які проекти з розробки ігор слід фінансувати з скарбниці, а це означає, що користувачі можуть визначати напрямок проекту. Проекти, які отримують фінансування Metagrant, можуть бути випущені на платформі, а власники MCADE можуть заробляти гроші, проводячи бета-тестування нових випусків.
 
У зв'язку з проблемами безпеки, поширеними нині у криптографії, Metacade вже представив шановній аудиторській фірмі Certik абсолютну прозорість щодо безпеки проекту.
 
Не дивно, що Metacade очолює список найкращих криптовалют для покупки. Metacade зосередився на створенні сильної спільноти геймерів та створенні для них безлічі різних можливостей заробітку.
 
2. Polkadot (DOT) - сумісність з Web3
 
Polkadot був запущений у 2020 році та привернув велику увагу завдяки своєму творцю Гевіну Вуду, який був співзасновником Ethereum.
 
Проект спрямований на забезпечення взаємодії між різними блокчейнами, щоб варіанти використання, які можуть отримати вигоду з кількох ланцюжків, могли робити це швидко та легко. Для цього в мережі використовуються «парачейни» (від «паралельних ланцюжків»), які самі по собі діють як незалежні блокчейни, але з мостами між різними ланцюжками як децентралізоване проміжне програмне забезпечення, яке дозволяє їм безпечно обмінюватися даними.
 
Токен Polkadot, DOT, використовується для оплати комісій за транзакції, пов'язані з парачейнами, і проект має дуже кваліфіковану технічну спільноту, яка розглядає можливість створення відносно просунутих варіантів використання на платформі.
 
Не потрібно багато з цих проектів, щоб досягти значного прийняття, щоб значно збільшити попит на корисність токена DOT, а це означає, що це безумовно проект, за яким варто стежити в 2023 році.
 
3. Біткойн (BTC) - ще великий потенціал для зростання
 
Біткойн - це той, з якого все почалося, і хоча його не часто вважають проектом, який все ще здатний приносити величезний прибуток, він продовжує залишатися єдиним проектом, який рухає вперед весь криптопростір.
 
Біткойн — це обличчя криптографії для багатьох за межами спільноти, і перевага цього полягає в тому, що він завжди є головною міркуванням для варіантів використання криптографії. Проект також продовжував повільно та неухильно розвиватися з часом і, безумовно, є єдиним криптопроектом, який може заявити, що він є законним платіжним засобом у всій країні.
 
Хоча зберігання BTC більше не може забезпечити 100-кратний прибуток, який воно приносило протягом стільки років, це солідний проект, який зростатиме в міру зростання впровадження технології Web3 в цілому. Це може зробити його щодо консервативним проектом щодо криптографії. Тим не менш, з зростаючим прогресом як засіб платежу через мережу Lightning, BTC може як і раніше бачити бідних інституційних інвесторів, коли регулювання дійсно набуде чинності 2023 року.
 
4. Binance Coin (BNB) - домінуюча криптобіржа залишиться
 
Binance домінує як криптовалютна біржа, утримуючи найбільший обсяг із усіх криптовалютних бірж і продовжуючи просуватися вперед з великою кількістю ефективного маркетингу та великим вкладом у простір загалом, наприклад, Binance Academy.
 
Binance також увійшла в простір рівня 1 із Binance Smart Chain (BSC), яка використовує власний токен BNB для фінансування транзакцій. Хоча проект піддався критиці за те, що він дуже централізований у порівнянні з такими проектами, як Ethereum (Binance володіє всіма валідаторами транзакцій), впровадження BSC невеликими проектами через неймовірно низькі комісії за транзакції означає, що проект отримав значний шматок ринку рівня 1.
 
Binance явно налаштована на домінування на крипторинці та все більше фінансує розробку проектів для тих, хто хоче використовувати BSC через свою панель запуску. Ця агресивна підтримка власної екосистеми з боку бізнесу з дуже високим прибутком, ймовірно, означає, що корисність BNB продовжуватиме зростати. Якщо на BSC буде розроблено справжній проривний проект, ми можемо побачити величезне зростання ціни BNB у міру того, як користувачі наповнюють екосистему.
 
Регулювання може допомогти чи завадити Binance, оскільки більша легітимність збалансована з виходом на ринок гравців TradFi. Компанія вже набрала великий імпульс, тому BNB впевнено входить до списку найкращих криптовалютів для покупки.
 
5. Dogecoin (DOGE) - життя по-старому
 
У той час як Dogecoin витратив багато часу на те, щоб довести неправоту багатьох тих, хто сумнівається, 2021 став пам'ятним для проекту, оскільки він надав дружній і підтримуючий шлях у світ криптовалют для мільйонів людей по всьому світу.
 
Основний варіант використання Dogecoin - це спосіб оплати, аналогічний основному варіанту використання Біткойна, крім засобу заощадження. Ілон Маск активно просував проект, і, враховуючи чутки про інтеграцію Twitter, тепер, коли Маск узяв на себе управління технологічним гігантом, Doge може мати чудову можливість знову привернути до себе увагу.
 
Хоча Dogecoin має проблеми, які необхідно подолати, такі як рівень інфляції токенів, вбудований у проект, а також пропускну здатність, щоб зробити його реалістичним варіантом оплати в масштабі, силу Dogecoin та його спільноти не слід недооцінювати.
 
6. Chainlink - захист доступу блокчейна до даних
 
Chainlink досяг значного прогресу у вирішенні одного з найскладніших питань у криптографії, а саме, як можна безпечно отримати доступ до даних поза мережею в мережі. Це неймовірно важливо через такі варіанти використання, як кредитування DeFi, де ціна токена є критично важливою для рівня застави, необхідного для підтримки кредиту.
 
Децентралізована мережа оракулів (DON) Chainlink робить це через складну систему вузлів, які використовують свої токени для забезпечення точності даних, наражаючи їх на ризик, якщо дані будуть невірними.
 
Chainlink досяг домінування в криптпросторі завдяки своєму варіанту використання. Проте, завдяки тісному партнерству зі Swift цілком можливо, що Chainlink зможе захопити частину майбутнього ринку TradFi, що значно підвищить цінність токена LINK.
 
Metacade - захоплююча можливість, яка не триватиме довго
 
Якщо Metacade завоює хоча б невелику частину величезного ігрового ринку, інвестиції в токен MCADE можуть принести прибуток, який змінить життя. І в міру того, як все більше і більше авторитетних криптоінвесторів, які шукають свій наступний 100x, знаходять проект, передпродаж продовжує стрімко розвиватися. Metacade вже заробив понад 3,3 мільйона доларів на другому етапі передпродажу, а токени продаються по 0,012 доларів.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Google
Google
Пореченков Михаил Евгеньевич
Пореченков Михаил Евгеньевич

Амет-Хан Султан – летчик, национальный герой крымскотатарского народа Украины
Opel Corsa
Opel Corsa – немецкая улыбка
Осетины
Осетины. Народ
Янукович Людмила Александровна
Янукович Людмила Александровна