Горячие Новости

Облако тегов

Крипто-сюрпризи Хеллоуїна: у що інвестувати у листопаді 2023 року?

Навіть якщо листопад обіцяє бути менш успішним на ринку криптовалют, ніж торішній «Uptober», деякі можливості вже можна побачити.
 
Варто пам'ятати, що ведмежий ринок все ще є присутнім, хоча найбільші валюти останнім часом фіксують зростання. У листопаді ми можемо спостерігати невелике зниження, що допоможе зберегти стабільну ситуацію на ринку. Однак це не той спад, який міг би налякати інвесторів навіть одразу після Хеллоуїна.
 
Зараз гарний час для пошуку криптовалют, які мають перспективи зростання в найближчому майбутньому. У цій статті аналітики Академії Masterforex-V поділяться власними спостереженнями про те, які монети можуть дати хороші ознаки в листопаді 2023 року. Крім легендарного біткоїну та амбітної Solana, головні ролі зіграють альткоїни: Bitcoin Minetrix та хіт Meme Kombat.
 

Біткойн (BTC)

З середини жовтня Біткойн не перестає нас дивувати, причому у позитивному сенсі: ціна легендарної монети вже перевищила 34 000 доларів США, а це означає, що за один місяць BTC продемонстрував вражаюче зростання на 26,8%. Це найбільше зростання з січня, коли вартість культової валюти зросла на цілих 39,6%. Графік цін на біткойни показує, що протягом останніх семи днів він формував трикутну форму, при цьому точку опору на рівні 35 000 доларів уже подолано.
 
Такі моделі зазвичай вказують на те, що висхідний тренд зупиняється і після тимчасової стабілізації ціна знову починає зростати. Ціна Біткойна вже подолала поріг у 35 000 доларів США, що дозволяє припустити, що висхідний тренд продовжиться і Біткойн послідовно рухається до наступного рубежу, тобто 40 000 доларів США.
 
Останні дані показують, що за останні 24 години Біткойн зафіксував невелике зниження вартості на 0,13%, що лише підтверджує згадану вище теорію тимчасової стабілізації. Трикутні графіки часто вказують на продовження висхідного тренду, але завжди існує ймовірність того, що замість руху вгору графік зламається і ціна впаде. Тому найближчими днями інвесторам слід стежити за $BTC, щоб не дивуватися, як у тунелі страху.
 

Біткойн Мінетрікс (BTCMTX)

П'ятий раунд попереднього продажу тільки розпочався, і за останні чотири Bitcoin Minetrix вже зібрав понад 3 мільйони доларів. Вражаючі результати на передпродажній стадії свідчать про високий інтерес інвесторів, яких залучила насамперед інноваційна концепція Stake-to-Mine, яка зробить майнінг біткоїнів доступним практично кожному.
 
У рамках проекту Bitcoin Minetrix користувачі накопичують бали, які називають Mining Credits, які потім можна обміняти на обчислювальну потужність, необхідну для видобутку біткойнів. Окуляри накопичуються шляхом купівлі та розміщення власної криптовалюти проекту $BTCMTX. У поточному раунді передпродажу токен торгується за ціною 0,0114 дол.
 
Завдяки смарт-контрактам, заснованим на блокчейні Ethereum, користувачі можуть ставити $BTCMTX відразу після купівлі валюти і таким чином отримувати пасивний дохід. В даний час стейкінг Bitcoin Minetrix дуже вигідний: річна прибутковість становить цілих 204%. Власники застіканих токенів також можуть отримувати бали за хмарний майнінг. Кредитна токенізація підвищує безпеку користувачів та прозорість всього процесу. Як ми вже згадували, за зароблені вами кредити можна придбати обчислювальну потужність, необхідну для видобутку біткойнів в хмарній екосистемі. Таким чином, користувач виграє час для майнінгу і пізніше може конвертувати свої зусилля у конкретний прибуток.
 
Завдяки цій стратегії хмарний майнінг стає доступнішим, особливо для учасників, які раніше були виключені з цього процесу через відсутність досвіду, знань, ресурсів чи обладнання. Пропозиція $BTCMTX складає чотири мільярди токенів, з яких 2,8 мільярда буде запропоновано у двадцяти раундах передпродажу. Творці проекту припускають, що за підсумками передпродажу їм вдасться досягти хард-капу $33,46 млн.
 

Солана (SOL)

$SOL в даний час досягає ціни 43,89, і схоже, що хороша смуга зростання цієї криптовалюти триватиме ще якийсь час. Оскільки Solana із самого початку чітко позначила свою присутність у секторі блокчейнів, існують думки, що якщо ця тенденція збережеться, вартість токена може досягти 50 доларів у найближчі тижні. Такими темпами $SOL може наздогнати легендарний Ethereum за кілька років. Доступний аналіз ринку показує, що $SOL, як і раніше, має сильну тенденцію до зростання. Сильна зона підтримки, що коливається між 31 і 32 доларами, вказує на те, що ціна валюти продовжуватиме зростати, якщо не відбудеться значної корекції ринку.

Шлях Solana до 50 доларів підтримується зростаючою прихильністю проекту та вражаючими показниками внутрішньомережевої аналітики. Таким чином, можна зробити висновок, що перспективи валюти Солани райдужні. Власники токенів можуть почуватися задоволеними. Для них це добрий час.

Читайте також: 

Мем Комбат (МК)

Meme Kombat - це особливий тип токена, який поєднує в собі механіку Stake-to-Earn з зростаючим потенціалом мемкоінов. Криптовалюта використовує технологію блокчейна у поєднанні зі штучним інтелектом, створюючи бойову арену, де користувачі можуть відправляти в бій персонажів зі своїх улюблених мемов.

Проект щойно зібрав свій перший мільйон доларів в ході попереднього продажу. Власники токенів отримують винагороду за участь у проекті, але можуть робити ставки на результати дуелей на арені і самі відправляти їх у бій, граючи один проти одного або проти комп'ютера. Ставки в цьому випадку — гарна ідея, оскільки технологія блокчейну та штучний інтелект забезпечують безпеку, прозорість та справедливість ставок. Творці проекту пояснюють свій підхід у дорожній карті, де описані нові ігрові режими, нагороди, типи дуелей та інші заплановані в майбутньому розширення. Учасники передпродажної стадії тепер можуть розраховувати повернення коштів у розмірі 112%.

50% (60 мільйонів) від загальної кількості токенів MK вартістю 12 мільйонів доларів було запропоновано у попередньому продажу. В даний час ціна одного токена становить 0,1667 доларів США, а жорстка межа встановлена на рівні 10 мільйонів доларів США. Десять відсотків від загального пулу буде направлено на забезпечення ліквідності на біржах DEX, а ще тридцять відсотків стануть пулом для винагород за ставки та участь у дуелях на арені. Останні десять відсотків автори вирішили витратити на винагороди для спільноти, яка підтримує проект. Це свого роду бонус лояльності, покликаний стимулювати подальшу активність на платформі та соціальних мережах.

Короткий зміст

Хоча Біткойн, як і раніше, є безперечним номером один на ринку криптовалют, корисно подумати про диверсифікацію свого портфеля і вибір одного з конкуруючих токенів. Це буде гарний час у сегменті криптовалют, особливо напередодні майбутнього скорочення біткойнів удвічі. Під час бичачого ринку існуючі валюти зазвичай зростають у ціні і поводяться відповідно до ринкових прогнозів. Для них зазвичай не характерні хаотичні рухи цін, характерні для нових токенів.

Однак новина має свої плюси: перші сміливі інвестори зазвичай можуть розраховувати на рейз від 5 до 500х через низьку капіталізацію і значний потенціал зростання. Тому може бути гарною ідеєю поєднати різні типи активів у вашому портфелі. У вас може виникнути спокуса інвестувати частину свого капіталу у відомі криптовалюти та виділити частину своїх коштів на нові монети? Тоді буде менше шансів, що несподівані рухи фондового ринку зіграють з нами злий жарт на Хелловін.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

курс рубля
Курс российского рубля к японской йене
Википедия
Википедия
Электронная торговля
Электронная торговля
Шале
Шале

Тымчук Дмитрий Борисович
Объединение Самопомощь - политическая партия
Объединение Самопомощь - политическая партия