Горячие Новости

Облако тегов

Не чекайте зростання ринку біткойнів у 2023 році – Джош Рейджер

Биткойн

Тривала корекція біткойна (BTC) і крипторинку в цілому спонукає інвесторів чекати потенційного розвороту.

Криптолюбителі уважно спостерігають за ринком

Учасники ринку очікують певних ознак майбутньої динаміки цін на тлі важких економічних часів, які характеризуються високою інфляцією. Через це ринкові аналітики висунули різні сценарії та часові рамки того, коли біткойн може залишити ведмежий ринок позаду.
 
Дійсно, криптотрейдер і аналітик Джош Рейджер припустив, що значне зростання біткойнів, ймовірно, відбудеться в 2024 році, відразу після халвінгу, про що він поділився в твіті 14 вересня.
 
Його прогноз з’явився на тлі того, що найбільша криптовалюта показала ознаки зростання в останні тижні, перш ніж консолідуватися біля рівня 20 000 доларів. У результаті Рейджер зазначив, що напередодні наступного зростання інвестори повинні бути готові скористатися кількома можливостями на цьому шляху.
 
Нагадуємо, що біткойн, ймовірно, буде коливатися протягом наступного року. Справжня вечірка не почнеться раніше 2024 року, після того, як біткойн буде вдвічі. До того часу буде кілька хороших можливостей як для біткойнів, так і для альтернатив від відмов. Будьте напоготові та спостерігайте за ринком щотижня.
 
График биткойна
 

Який вплив матиме халвінг?

Трейдер зробив коментарі стосовно свого твіту від 25 серпня, у якому він сказав, що ралі 2024 року відображатиме траєкторію зростання провідної криптовалюти після подій, пов’язаних з її халвінгом.
 
Примітно, що прогнози припускають, що наступне вдвічінення відбудеться на початку травня 2024 року, коли біткойн досягне 840 000 блоків.
 
BTC становить 835 днів від останнього халвінгу, і це приблизно час дна циклу (плюс-мінус кілька місяців до/після). Наразі схоже, що ми досягли дна для біткойнів, якщо фондовий ринок не продовжить обвалюватися.
 
Важливо відзначити, що події халвінгу важливі для біткойна та решти крипторинку. Історично склалося так, що за подіями, пов’язаними з розведенням вдвічі, йшло стабільне та значне підвищення цін.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

курс рубля
Курс российского рубля к доллару США
Абдувалиев Салим Киргизбаевич
Абдувалиев Салим Киргизбаевич
Михаил Терехин
Терехин Михаил

Иван Кожедуб - украинец, трижды Герой СССР и маршал авиации

Сергей Кульчицкий: генерал и кумир Нацгвардии Украины, погибший в АТО
Мой круг
Мой круг