Горячие Новости

Облако тегов

Як отримати аірдроп нового форка мережі Ethereum?

У власників ETH є можливість отримати нові токени, які будуть доступні в форку мережі Ethereum.

Більшість розробників мережі Ethereum випускають останні виправлення для мережевого оновлення, відомого як The Merge. Однак невелика група працює над чимось іншим. Їх мета-зберегти джерело доходу.
 

Хто працює над форком ETH і чому? 

Невелика група розробників на чолі з китайським Майнер Чендлером Гуо хоче розгалузити існуючу мережу Etherium. Він не перейде до алгоритму консенсусу proof-of-stake, а залишиться доказом роботи.
 
Гуо був затятим прихильником Ethereum Classic. Форк, створений після злому The DAO в 2016 році. Інцидент розділив спільноту, і Гуо залишився на старому ланцюжку блоків, тепер відомої як Ethereum Classic.
 
У 2022 році він взяв участь у конференції Mining Disrupt в Майамі. Там він зустрівся з колегами і дізнався, що багато китайських Майнер збанкрутували після того, як влада заборонила всю діяльність, пов'язану з криптовалюта. Спочатку він нікому не хотів допомагати. Але потім він опублікував повідомлення в WeChat, в якому запитав, що люди думають про пропонований форк.
 
Незабаром йому почали дзвонити майнери. Вони скаржилися, що опиняться в злиднях, якщо Ефіріум стане доказом частки. Вони також поділилися з Гуо контактами деяких розробників Ethereum, що працюють над рішеннями рівня 2 після міграції мережі. Потім Гуо звернувся до китайського кріптовалютному співтовариству і знайшов 60 добровольців для підтримки ФОРКОМ.
 
Системи доказу роботи, такі як Ethereum і Bitcoin, використовують багато електроенергії для перевірки транзакцій і створення блоків. Майнер доводиться купувати дороге обладнання, оплачувати рахунки за електроенергію і платити заробітну плату. Їх прибуток-це монети, які вони отримують як винагороду за створення блоків.
 
Після поновлення Merge не буде необхідності використовувати Майнер в мережі Ethereum. Це означає, що багато людей залишаться з дорогим обладнанням і без грошей. Тому вони підтримали ідею форку.
 

Як підготуватися до airdrop?

Гуо сказав, що новий блокчейн буде видавати нові токени власникам ETH через airdrop. Боббі Онг, співзасновник Coingecko, дав кілька порад про те, як отримати нові токени ETH. Гаманець або біржа, на якій зберігається ETH, повинні підтримувати новий форк.
 
Творець блокчейна Tron Джастін Сан сказав, що його кріптовалютная біржа Poloniex буде підтримувати всі токени Ethereum з доказом роботи.
 
Chainlink, у свою чергу, оголосив, що не підтримуватиме форки з доказом роботи після оновлення Merge.
 
Ті, хто тримає ETH в додатках другого рівня, таких як Arbitrum або Optimism, повинні будуть направити свої токени ETH PoW в основну мережу. Всі загорнуті ETH в основній мережі повинні бути "розгорнуті", а всі ETH вилучені з пулу ліквідності.
 
Запозичення токенов у таких протоколів, як Compound або AAVE, також може мати сенс, оскільки ETH PoW буде отриманий усіма власниками ETH під час моментального знімка мережі.
 
Деякі аналітики радять проявляти обережність, оскільки форки часто вмирають без підтримки користувачів або розробників.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

ЦБ Литвы: курс литовского лита
ЦБ Литвы: курс литовского лита
3 июля
3 июля
Литвин Владимир Михайлович
Литвин Владимир Михайлович
Валовый внутренний продукт (ВВП)
Валовый внутренний продукт (ВВП)
22 января
22 января
Воля Павел Алексеевич
Воля Павел Алексеевич