Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн може подорожчати після угоди Coinbase з Blackrock

Популярний криптоаналітик розповів, як партнерство між двома фінансовими гігантами може спричинити вибух біткойна (BTC) до 773 000 доларів.
 
Як ми писали з CryptoDnes, минулого тижня американська компанія Coinbase оголосила, що об’єдналася з BlackRock, найбільшим у світі менеджером активів, щоб надати торгівлю криптовалютою інституційним клієнтам.
 
У новій стратегічній сесії ведучий InvestAnswers розповідає своїм підписникам на YouTube, що партнерство може збільшити ринкову капіталізацію біткойна принаймні на 1 трильйон доларів.
 
Якби BlackRock переклав 0,5% своїх активів під управління в біткойн, використовуючи мій множник, який дорівнює 21x, це вплинуло б на ринкову капіталізацію на 1,05 трильйона доларів, що додало б приблизно 75 000 доларів до ціни біткойна, досягнувши 98 000 доларів, і прибуток від інвестицій (ROI) від сьогоднішньої ціни становить 326%. Це дуже, дуже досяжно...
 
Тепер, якщо вони розподілять 1%, що, звісно, ​​потребує часу, щоб досягти цього рівня, це додасть приблизно 2,1 трильйона доларів до ринкової капіталізації, 150 000 доларів до ціни, і це призведе до майбутньої ціни біткойна до 173 000 доларів, що становить 652%. 
 
Якщо вони додадуть 5%, як каже Ден Тап'єро, я вважаю, що це занадто агресивно. Можливо, з часом, можливо, протягом наступних трьох-п’яти років це стане можливим. Це легко підніме ціну біткойна до 773 000 доларів у найближчі три-п’ять років.
 
 
Аналіз криптостратега був натхненний коментарями генерального директора 10T Holdings Дена Тап’єро. За словами макроінвестора, угода між BlackRock і Coinbase може підняти біткойн вище 250 000 доларів.
 
Графік, який захопив BlackRock партнерством Coinbase!
 
 
Для BlackRock немає більшої макроможливості, ніж діяти, щоб сприяти прийняттю біткойнів. [Зміна активів BLK на 5% становить 500 мільярдів доларів, що більше, ніж сьогодні коштує BTC. Стає зрозумілим каталізатор шляху до $250 000+ після вилучення BTC.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Сергей Собянин
Сергей Собянин
18 апреля
18 апреля
FIBO Group (Фибо Групп)
FIBO Group (Фибо Групп)
юань
Прогнозы: юань
Кобзон Иосиф Давыдович
Кобзон Иосиф Давыдович
Семья
Семья