Горячие Новости

Облако тегов

Tesla продала більшу частину біткойнів

Ілон Маск

Ще у квітні Tesla заявила, що вірить у довгостроковий потенціал криптоактивів як інвестицій та ліквідної альтернативи готівковим грошам. Однак у другому кварталі компанія замінила 75 відсотків активів у биткойнах на користь традиційної валюти. "Ми були стурбовані ліквідністю компанії через простої в Китаї", - пояснює Ілон Маск.

Tesla інвестувала 1,5 мільярда доларів у біткойн у січні 2021 року. З того часу Маск і сама компанія неодноразово заявляли, що не мають наміру позбуватися криптоактивів. Коли в травні минулого року, після менш ніж двох місяців прийому платежів за автомобілі в BTC, компанія призупинила цю можливість, мільярдер запевнив, що "Tesla не продаватиме біткойни". Через тиждень він опублікував у Twitter запис із смайликами, що свідчить про те, що у компанії «діамантові руки», а це означає, що вона не має наміру продавати активи, незважаючи на їх сильний розпродаж.
 
Ще у квітні цього року Tesla оголосила на фондовій біржі, що «вірить у довгостроковий потенціал криптоактивів як інвестицій та ліквідної альтернативи готівковим грошима». При цьому в компанії додали, що може будь-якої миті збільшити або зменшити участь у цифрових активах «залежно від потреб та оцінки ринкових та екологічних умов». "Якщо ми збережемо цифрові активи і їхня вартість впаде порівняно з нашими покупними цінами, це може завдати шкоди нашому фінансовому становищу", - попередила тоді компанія.
 
У звіті за другий квартал компанія повідомила, що продала 75% біткойнів, завдяки чому підтримує свій баланс на 936 мільйонів доларів. Tesla не вказала, скільки BTC вона продала і за якою ціною. На початку кварталу найпопулярніша валюта коштувала понад 45 тисяч доларів, і, нарешті, менш як 20 тисяч доларів.
 
Ілон Маск заявив, що причина продажу біткойнів полягала у тому, щоб максимізувати грошову позицію в умовах невизначеності щодо тривалості блокувань у Китаї. "Це не слід сприймати як вирок біткойнам", - сказав мільярдер. Він додав, що у майбутньому компанія може інвестувати у криптовалюту. Наприкінці червня у Tesla у гаманці все ще були биткойни на суму понад 200 мільйонів доларів.
 
В даний час 1 біткойн оцінюється менш ніж у 23 тисячі. доларів. За останній місяць криптовалюта відскочила від ями на рівні 19 тисяч доларів, до якого він упав менш ніж за 7 місяців із рівня майже 70 тисяч доларів.
 
Графік біткойна
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Россия 24 - телеканал
Россия 24 - телеканал
Стамбул
Стамбул
Посольства адреса
Посольства в Москве
17 января
17 января
Канадский доллар
Курс канадского доллара к гривне
Канадский доллар
Канадский доллар к рублю