Горячие Новости

Облако тегов

Шахрайство з криптовалютою - скільки можна втратити?

Американське урядове агентство повідомило про збитки, які понесли інвестори в криптовалюти. Суми запаморочливі.

У Сполучених Штатах понад 46 000 людей повідомили про збитки на суму понад 1 мільярд доларів у шахрайстві з криптовалютою з початку 2021 року, повідомила в п'ятницю Федеральна торгова комісія США (FTC).
 
За даними комісії, майже половина людей, які повідомили про втрату цифрових валют у результаті шахрайства, повідомили, що це почалося з реклами, публікації або повідомлення в соціальній мережі. Минулого року відбувся унікальний бум криптовалюти: у листопаді біткойн досяг рекордних 69 000 доларів.
 
Також читайте:
 
 
 
Звіти вказують на те, що соціальні мережі та криптовалюти є "вибуховою сумішшю" і Ельдорадо для шахраїв. У FTC заявили, що загальні збитки від шахрайства з цифровою валютою становлять близько 575 мільйонів доларів, пов’язаних із фіктивними "виключними інвестиційними можливостями".
 
Згідно зі звітом агентства, майже чотири з кожних десяти доларів, втрачених через шахрайство в соціальних мережах, були витрачені на покупку криптовалют. Це набагато більше, ніж будь-який інший спосіб оплати.
 
Повідомляється, що середня втрата на людину склала 2600 доларів, а біткойн, тетер і ефір були найважливішими криптовалютами, якими люди платили шахраям, повідомляє FTC.
 
Залишається чекати подібних розрахунків щодо польського ринку криптовалют та соцмереж. Якщо такі дані з’являться, ми їх обов’язково надамо.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

ТВ Центр
ТВ Центр

Роман Шухевич: главнокомандующий УПА
Зубов Андрей Борисович
Зубов Андрей Борисович
23 февраля
23 февраля
13 апреля
13 апреля
Павел Валерьевич Дуров
Дуров Павел Валерьевич