Горячие Новости

Облако тегов

Кити Ethereum вже займають 33% від загальної пропозиції

Santiment, платформа аналітики блокчейнів, повідомила про значне накопичення Ethereum (ETH) серед криптовалютних китів.
 
Згідно з висновками команди компанії, адреси, які містять щонайменше один мільйон ETH, тепер становлять понад 32% від загального обсягу пропозиції, що є найвищим відсотком з 2016 року. На платформі також спостерігалося різке збільшення значних транзакцій ETH.
 
У своїй заяві Santiment підкреслив:
 
 
Китові адреси Ethereum у категорії мільярдерів (володіють принаймні одним мільйоном ETH) тепер володіють 32,3% доступної пропозиції вперше з 2016 року. Крім того, транзакції на суму понад 1 мільйон доларів США стали другою за показником активності за останні п’ять тижнів. Це важливий момент в історії.
 
 
 
Крім того, Santiment побачив сплеск активності стейблкойнів у понеділок, ймовірно, через неправдиву заяву, зроблену новинним сайтом про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) нібито схвалила спотовий біржовий фонд (ETF):
 
Найбільші гаманці Tether спостерігали помітні сплески накопичення під час нещодавньої активності на крипторинку. Десять найкращих гаманців наразі знову придбали чверть усієї пропозиції USDT, а обсяг транзакцій провідного стейблкоїну в ланцюзі досяг двомісячного максимуму.
 
Нарешті, Santiment повідомив про значне падіння вартості альткойнів, які використовуються для підказок користувачами Reddit. Це падіння сталося після того, як платформа соціальних медіа оголосила про завершення трирічної програми Community Points на основі блокчейну.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Барселона
Барселона
Пасха (Христово Воскресение)
Пасха (Христово Воскресение)
Особняк
Особняк
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy
Вакарчук Святослав Иванович
Вакарчук Святослав Иванович
Лондонская фондовая биржа
Лондонская фондовая биржа