Горячие Новости

Облако тегов

Berkshire Hathaway закликає до заборони криптовалют у США

Чарли Мангер
 
Чарлі Мангер – відома легенда інвестування. Віце-президент інвестиційного фонду Berkshire Hathaway вже багато років є "правою рукою" мільярдера Уоррена Баффета. Сем накопичив чималі статки, адже тут можна говорити про суму понад 2 мільярди доларів. Нещодавно літній інвестор заявив, що інноваційна криптоіндустрія має бути заборонена у США. Чому така думка у людини, яка, здавалося б, повинна швидко цікавитися технологічним розвитком і можливостями, що з'являються на ринку? Адже одним із них, безперечно, є ринок криптовалют.
 

Переконаний скептик Біткойн (BTC) знову у дії

Віце-голова Berkshire Hathaway (BRK) і стійкий скептик ринку криптовалют Чарлі Мангер закликав США наслідувати приклад Китаю і повністю заборонити криптовалюти. У своїй думці, яку мільярдер висловив Wall Street Journal, Мангер заявив, що зростання криптовалют відбулося через лазівку в законодавстві, оскільки криптоактиви не є валютами, товарами чи цінними паперами. Крім того, він сказав наступне: «Натомість це майже 100% угода з азартними іграми, укладена в країні, де угоди з азартними іграми традиційно регулюються лише державами, які слабо конкурують одна з одною». Далі він додав: «Сполучені Штати повинні тепер ухвалити новий федеральний закон, щоб цього не сталося».
 
 
Це не перша критична заява віце-президента BRK на адресу криптоіндустрії.
 
У 2021 році Чарлі Мангер назвав тодішній успіх Біткойна «огидним», згадавши про те, як його використовують злочинці, шахраї та хакери. Нещодавно ми підготували звіт про цих третіх осіб, у якому ми підбиваємо підсумки їхньої діяльності у криптоіндустрії за останній рік — ми настійно рекомендуємо вам прочитати його. Через рік 99-річний чоловік назвав BTC «інвестицією в ніщо», підтвердивши своє скептичне ставлення до «нового цифрового золота». Мангер навіть зайшов так далеко, що сказав, що хотів би, щоб криптовалюти ніколи не були винайдені. Але, можливо, саме це мав на увазі Сатоша Накамото.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Содружество Независимых Государств (СНГ)
Содружество Независимых Государств (СНГ)
Дэвид Роберт Джозеф Бекхэм
Дэвид Роберт Джозеф Бекхэм
Chicago Board of Trade
История создания бирж

Орден "Золотая Звезда" звания Героя Украины
Травиан (Travian)
Травиан (Travian)
Мой мир
Мой мир