Горячие Новости

Облако тегов

3 причини купити Pepe і Pomerdoge прямо зараз

Pomerdoge
 
Оскільки криптовалютний ринок наближається до зростання, інвестори шукають прибуткові активи.
 
Криптоаналітики дуже високо оцінили Pepe (PEPE) і Pomerdoge (POMD), але чи достатньо цього, щоб купити їх? У цій статті ви знайдете три переконливі причини, чому монети Pepe і Pomerdoge є обов’язковими для продажу прямо зараз.
 
 
Ціна на Pepe (PEPE), швидше за все, зросте на майбутньому бичачому ринку
Пепе (PEPE) найбільше відомий тим, що у 2023 році відродив повне захоплення мемами. Названа на честь дуже популярного мему «Жаба Пепе», криптовалюта мала миттєвий успіх. За тиждень після запуску ціна Pepe зросла більш ніж на 7000%.
 
Хоча ралі Пепе (PEPE) охололо після гарячого початку, все ще є причини, чому ця монета повинна бути у вашому гаманці. Нижче наведено три причини, чому це може бути вагомою причиною купити Pepe прямо зараз:
  1. Меми-монети мають історію величезного зростання цін. Очікується, що ціна Pepe як провідної мем-койни 2023 року різко зросте на наступному бичачому ринку.
  2. Розробники Pepe розкрили свої плани щодо розвитку децентралізованого ринку мемів. Враховуючи, що Pepe зараз є однією з найпопулярніших криптовалют, це потенційно відкриває потенціал для отримання прибутку.
  3. Крім того, Pepe є дефляційним активом.
 
На момент написання статті Pepe торгується на рівні $0,000001207, що на 13% менше за останні 24 години. Однак прогнози свідчать про те, що токен зросте приблизно до $0,000002477.
 

3 причини, чому інвестори роблять запаси Pomerdoge (POMD)

Pomerdoge (POMD) — новий учасник з унікальною ігровою концепцією «грай, щоб заробити» (P2E), яка привернула увагу інвесторів. Поєднуючи веселощі та ажіотаж монет пам’яті з секторами P2E, Pomerdoge стає однією з найкращих перспектив у 2023 році.
 
Екосистема Pomerdoge включатиме Pomergame, Pomerplace (ринок NFT) і колекції NFT. Ця нова гра P2E поєднує в собі найкращі функції провідних платформ P2E і має на меті створити справді унікальний продукт.
 
Серцем цієї динамічної екосистеми є мем-монета Pomerdoge – POMD. Він служить функціональним маркером мережі та керує всіма транзакціями на платформі. Нижче наведено три причини купити Pomerdoge зараз:
  1. На відміну від Пепе, у Помердоджа ще попереду велике ралі. За попередніми прогнозами, до кінця року вартість ПОМД зросте більш ніж на 4000%.
  2. POMD також надає своїм власникам відчутні функціональні можливості та винагороди через ставки акцій. Крім того, перші власники POMD матимуть доступ до унікального пулу з 7777 NFT. Власники POMD також мають можливість ділитися доходом і брати участь у щотижневих роздачах на суму 100 000 доларів США.
  3. Нарешті, за прогнозами, Pomergame стане наступною великою справою в ігровому секторі «грай, щоб заробити» (P2E). Це надасть POMD можливість для ще більшого підвищення цін у майбутньому.
Завдяки цим можливостям заробітку Pomerdoge стала однією з найбільш купованих криптовалют у попередньому продажу. Тепер, на першому етапі передпродажу, ви можете придбати POMD лише за 0,007 доларів США за токен до досягнення прогнозованої безпечної ціни.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Dukascopy Bank SA
Dukascopy Bank SA
29 апреля
29 апреля

Эдуард Шевченко: легендарный командир морских котиков Украины

Иван Франко - классик украинской литературы №2
Mercedes CL-Class
Mercedes CL-Class – верный спутник для путешествий
15 марта
15 марта