Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн знову обвалився нижче за психологічний рівень

Цена на криптовалюту
 
Два дні поспіль падіння WIBOR розпалює у позичальників надію на те, що їхній кошмар добігає кінця. Ймовірно, це занадто оптимістичний висновок, але все вказує на те, що підвищення ставки в найближчому майбутньому буде нижчим, ніж передбачалося кілька тижнів тому. Це видно через слабкість злотого.
 

WIBOR довіряє президенту

 
Ринки змінюють своє ставлення до цільових процентних ставок після нещодавніх коментарів. Це видно, наприклад, за ставками WIBOR, що падають уже два дні. Це також можна побачити у контрактах відсоткової ставки. Що це означає на практиці? Інвестори очікують, що відсоткові ставки не будуть такими високими, як передбачалося раніше. З одного боку, це чудова новина для позичальників. Оскільки наші розстрочки зазвичай залежать від суми ставки WIBOR 3M або 6M, зниження на 0,15% протягом двох днів цих параметрів є приємним сюрпризом. З іншого боку, це збільшення було включено до обмінного курсу злотого. Якщо їх немає, злотий має знову відступити. Так, той злотий, в якому євро щойно перевищив 4,80 злотих.
 

Долар буде дорожчим за євро?

 

Ті з трейдерів, хто торгує за методикою Masterforex-V знають, що вчора долар відстояв від того, щоб бути дорожчим за євро, на 0,4 цента. Сьогодні на піку він був меншим за 0,1 цента. Тому інвестори все частіше задаються питанням не про те, чи буде долар дорожчий за євро, а коли це станеться. На тлі цих міркувань ми маємо завтрашні дані щодо інфляції в США. Ринки очікують на символічне зростання з 8,6% до 8,8%, але не менш важливим є зниження базової інфляції з 6% до 5,8%. Якщо ринки можуть чекати, поки щось буде остаточно атаковано, то це дані. Більше того, навіть результат, який відповідає очікуванням, не повинен означати, що євро, як і раніше, буде сильнішим другом долара.
 

Криптовалюти знову пірнають

 

Все ще основна криптовалюта, біткойн впав нижче за психологічний бар'єр у 20 000 доларів. Інші активи із цього ринку також падають. Друга за популярністю криптовалюта ефіріум падає ще більше. Він ще не опустився нижче за свою важливу позначку в 1000 доларів, але якщо він відновиться завтра, сьогоднішній рух незабаром буде там. Настрій ринку (м'яко кажучи) слабкий. Це найкраще показано в недавньому опитуванні Bloomberg, в якому 60% опитаних вважають, що біткойн досягне 10 000 доларів швидше, ніж 30 000 доларів. Це не є позитивним прогнозом для цього ринку. Однак шкодить йому куди вища прибутковість облігацій, що є альтернативою криптовалютам, ніж песимістичний настрій деяких інвесторів.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Пловдив
Пловдив
Сингапурский доллар (SGD)
Сингапурский доллар (SGD)
6 апреля
6 апреля
Шуфрич Нестор Иванович
Шуфрич Нестор Иванович
Маша и Медведь
Маша и Медведь
Говорухин Станислав Сергеевич
Говорухин Станислав Сергеевич