Горячие Новости

Облако тегов

Від чого залежить вартість криптовалюти? Керівництво для початківців

Цена на криптовалюту

В останні роки ринок цифрових валют зібрав багатомільйонну спільноту, що складається, зокрема, з трейдерів, спекулянтів та інвестиційних фондів. Це сталося в основному через високу волатильність цих активів, цінові рухи яких дуже динамічні і створюють потенційні можливості для більших доходів.

Інвесторам-початківцям, починаючи торгувати криптовалютами, слід звертати увагу на ціну біткойна, намагаючись інтерпретувати її в контексті макроекономічних, ринкових і політичних подій. Це пов'язано з тим, що вихід на ринок великих інститутів і компаній, таких як GrayScale або Tesla, швидше за все, завершив період, в якому ціни на криптовалюту рухалися таким чином, що не корелює з традиційною біржею.
 
Віталік Бутерін, творець другої за популярністю криптовалюти - Ethereum, нещодавно звернув увагу на те, що ціна биткойна рухається таким чином, що сильно корелює з індексом американських технологічних компаній на NASDAQ. Це важливий аспект, тому що ціна біткойна розглядається як індикатор стану всього крипторинку, де значне падіння ціни найстарішої криптовалюти зазвичай також викликає падіння інших монет. Усе це створює систему пов'язаних судин — від «класичної» біржі до нових «альткойнів», тому важливо бути у курсі важливих економічних подій.
 
Читайте також:
 
Серед інших факторів, що значно впливають на ціну криптовалюти присутні:
  • Інформація від регулюючих органів (наприклад, SEC США)
  • Інформація про вхід або вихід з ринку великих установ та компаній
  • Дії, вжиті найбільшими власниками біткойнів - так званими "кити"
  • Зростання ринку концепції Метавсесвіту
  • Інформація про подальшу адаптацію технології блокчейн.
Також варто звернути увагу на те, що ринок криптовалют сильно схильний до т.зв. «Інформаційний шум», що найчастіше виникає у соціальних мережах, де окремі записи відомих людей нерідко істотно впливали формування цін навіть найбільших криптовалют. Прекрасним прикладом тут є випадок Ілона Маска, чий запис у Твіттері про те, що він розглядає виведення біткойнів як прийнятий платіжний засіб Tesla, призвело до падіння вартості цієї валюти приблизно на дюжину відсотків.
 
Торгуючи за методикою Masterforex-V, інвестор отримує доступ до інструментів, що дозволяють відстежувати поточну ринкову ситуацію, в тому числі новин та аналітики, підготовленої командою професійних аналітиків. У той самий час вбудовані платформу передові інструменти технічного аналізу дозволяють інтерпретувати руху цін та його оцінку кожному етапі інвестиційного процесу.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Бумбокс
Бумбокс
Татьяна Акбаровна Каримова
Татьяна Акбаровна Каримова

Раскраски «Маша и Медведь»

Людмила Павличенко - самая успешная женщина-снайпер в истории войн
Интернет-магазин
Интернет-магазин
Google
Google