Горячие Новости

Облако тегов

Білий дім переглянув прогноз дефіциту бюджету на 2023 рік.

Зміни відбулися після рішення Верховного суду США скасувати програму прощення студентських позик президента Джо Байдена
 
Білий дім переглянув свій прогноз дефіциту бюджету на 2023 рік після того, як у червні Верховний суд скасував програму прощення студентських позик президента Джо Байдена.
 
Бюджетне управління США заявило, що дефіцит скоротиться на 26 мільярдів доларів порівняно з попереднім прогнозом до 1,543 трильйона доларів. доларів, повідомляє Reuters.
 
За оцінками агентства, постанова щодо студентських позик скоротить витрати у 2023 фінансовому році на 259 мільярдів доларів.
 
Після того, як Верховний суд заблокував програму прощення студентської заборгованості на суму до 20 000 доларів США для багатьох позичальників, Байден оголосив про перегляд програми виплати кредиту, орієнтованої на дохід, щоб зменшити суму, яку платять малозабезпечені працівники приблизно на 1000 доларів на рік.
 
 
Представник адміністрації каже, що ці та інші зміни призведуть до витрат у 74 мільярди доларів, зменшуючи загальну економію від рішення суду.
 
Зменшення витрат на 2023 рік було значною мірою компенсовано чистим зменшенням доходу на 215 мільярдів доларів, головним чином через зниження зборів і технічні зміни, повідомили в бюджетному відомстві.
 
Зміни в економічних прогнозах мало впливають на перегляд бюджетних прогнозів – очікується, що збільшення доходів становитиме лише $4 млрд порівняно з березневим прогнозом.
 
Прогноз зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) США залишається незмінним на рівні 0,4%. Очікування зростання в наступному році знизилися до 1,8% з 2,1%.
 
Очікується, що цього року рівень безробіття буде нижчим – 3,8% проти прогнозу 4,3% у березні. У 2024 році очікується, що безробіття зросте до 4,4%, а не до 4,6%, як очікувалося в березні.
 
Офіс заявив, що якщо пропозиції Байдена щодо бюджету на 2024 фінансовий рік, включаючи значне підвищення податків для багатих і корпорацій, будуть прийняті, сукупний дефіцит буде на 107 мільярдів доларів вищий, ніж оцінювалося в березні.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Китай
Китайская народная республика
27 июля
27 июня
Hitman
Hitman

Курс евро: прогноз
UFXMarkets
UFXMarkets
11 августа
11 августа