Горячие Новости

Борг США продовжує зростати загрозливими темпами

Прапор США
 
Державний борг Сполучених Штатів Америки зростає швидкими темпами, про що свідчать останні дані, опубліковані урядовою системою FiscalData.
 
27 липня загальна сума держборгу досягла $32,659 трлн, відзначивши значне зростання на $392,75 млрд лише за місяць, а за минулий тиждень зростання склало ще $66,41 млрд.
 
За даними Федерального резервного банку Сент-Луїса, цей стрибок призвів до того, що щоквартальні виплати відсотків за боргом країни досягли 1 трильйона доларів.
 
Інститут Катона, лібертаріанський аналітичний центр, висловив стурбованість фінансовим майбутнім Америки, заявивши, що постійно зростаючий борг став питанням національної безпеки.
 
Вони вважають, що зволікання з відповідальними фіскальними реформами в умовах зростання федерального боргу може призвести до економічного та національного спаду. Наслідки високого та зростаючого федерального боргу США включають зменшення приватних інвестицій, нижчі доходи та підвищений ризик раптової фіскальної кризи.
 
 
Крім того, зростаюче занепокоєння серед міжнародних власників облігацій США щодо здатності та бажання уряду обслуговувати свій борг, не вдаючись до високої інфляції, може призвести до вищих процентних витрат і негативно вплинути на міжнародний статус Америки.
 
Інститут Катона підкреслив важливість національної оборони як основного обов'язку федерального уряду. Вони виступають за розсудливість як у стратегії, так і в бюджеті для забезпечення безпеки та процвітання американців.
 
Інститут також стверджував, що серйозна фіскальна криза послабить економічну базу американської могутності, перешкоджаючи здатності країни захищати свої життєво важливі інтереси всередині країни та за кордоном.
 
На думку Інституту Катона, реформа систем гарантування дебіторської заборгованості є надзвичайно важливою. Вони додали, що програми соціального забезпечення, Medicare, Medicaid та інші програми, орієнтовані на потреби, зараз становлять половину федерального бюджету, а витрати на оборону становлять одну п’яту частину бюджету.
 
Для вирішення цих проблем Інститут пропонує створити боргову комісію у складі різних експертів. Ця комісія керуватиметься чіткими цілями, поставленими Конгресом, і її рекомендації автоматично стануть законом після схвалення Президентом. Комісія використовуватиме так звані швидкі повноваження, щоб прискорити впровадження необхідних реформ.
 
Чиновники Cato визнали, що просити членів Конгресу проголосувати за непопулярні зміни в програмах соціального забезпечення, таких як Medicare і Social Security, важко.
 
Вони стверджують, що добре розвинений борговий комітет може допомогти Конгресу більш ефективно вирішувати ці чутливі питання.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Badoo
Badoo
Китай
Китайская народная республика
курс казахстанского тенге
Прогнозы: курс казахстанского тенге
Одноклассники.ру
Одноклассники.ру
Валерия Мастерко
Мастерко Валерия

NAS Broker