Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн-ETF може повністю змінити фінансові ринки

ETF биткойн
 
Спільнота цифрових валют з нетерпінням очікує відповіді Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) щодо потенційного схвалення пропозицій біткойнських біржових фондів (ETF), пропонованих такими відомими керуючими активами, як BlackRock, Grayscale Investments та Ark Invest.
 
Відомий економіст Алессандро Оттавіані нещодавно виділив п'ять ключових факторів, які передбачають потенційну зміну траєкторії Біткойна після схвалення ETF.
 
Ключовий момент, піднятий Оттавіані, — це порівняння Біткойна та золота, історія якого налічує 5000 років. Він підкреслив, що скептицизм навколо включення Біткойна до інвестиційних портфелів може значно підвищити його вартість у сприятливому середовищі.
 
Оттавіані також вказав на конкуренцію між 12 претендентами, що борються за домінування на спотовій арені біткойна-ETF, як на бичачий індикатор, який, ймовірно, вплине на зростання біткойна.
 
Крім того, експерт зазначив вплив швидкого розповсюдження інформації через смартфони, що потенційно може стати каталізатором значного зростання потенційного запуску спотового біткойну-ETF.
 
 
Порівнюючи фіксовану пропозицію Біткойна в 21 мільйон із розбавляючим впливом зростання видобутку золота, Оттавіані припустив, що приплив інституційних фондів може не відповідати обмеженій пропозиції, що потенційно призведе до зростання ціни Біткойна.
 
Нарешті, Оттавіані підкреслив вплив біткойн-максималістів — людей, які сповнені рішучості зберігати свої BTC у довгостроковій перспективі, не плануючи негайного продажу, наводячи приклад таких фігур, як Майкл Сейлор з MicroStrategy.
 
Підсумовуючи, Оттавіані вважає, що схвалення спотового біткойну-ETF може змінити фінансовий ландшафт і потенційно переписати історичну динаміку ринку, що охоплює сторіччя.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Виктория Боня
Боня Виктория Анатольевна
Греция
Греция
Фергана
Фергана
Кожевникова Мария Александровна
Кожевникова Мария Александровна
Самарканд
Самарканд
Яндекс.Блоги
Яндекс.Блоги