Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн по $100 тис. Що кажуть інсайдери криптовалютного ринку?

177421633586370.jpg
 
Якщо центральні банки змінять свою політику, їхня ліквідність перейде у криптовалютні активи, як це було у 2021 році.
 
Тільки з початку року ціна биткойна зросла майже на 70%, а слабкість долара, що поглиблюється, призвела до чергового тесту критичного для подальших котирувань бар'єру в 28 000. діра. Однак це не кінець, оскільки інсайдери, опитані CNBC, сходяться на думці, що у 2023 році найбільша у світі криптовалюта може досягти нових висот, а головний стратег американської криптовалютної біржі Gemini Маршалл Берд заявив, що рівень $100 000 може бути питанням часу та настроїв ринку.
 

Біткойн знову росте

Незважаючи на крах банку Силіконової долини, ціна биткойна продовжує зростання, розпочате у грудні, збільшившись більш ніж на 40% з початку березня. Схоже, що після вчорашнього рішення FOMC та виступу глави ФРС Джерома Пауелла більшість загроз криптовалютному сектору як мінімум тимчасово зникли, а слабкість американської валюти накачує ціну BTC вище за опір 28 500 доларів, пробиття якого може означати ралі до психологічного бар'єру 30 000.
 
Варто додати, що вартість основної криптовалюти нещодавно відскочила від 23,6 корекції висхідної хвилі Фібоначчі, що почалася 10 березня, і середніх SMA100 і SMA200. Таким чином, він відновив бичачий імпульс і тестує попередній опір близько 28 500 доларів США.
 
BTC/USD
 
Тому інсайдери, опитані CNBC, погоджуються з тим, що біткойн поступово стає «цифровим золотом», яке збереже свою цінність незалежно від ринкових потрясінь, як показала банківська криза.
 
Як і у випадку із золотом, найбільшою загрозою для BTC є високі відсоткові ставки, але вони мають досягти своїх висот у результаті недавнього виступу Пауелла, і ринок очікує, що у травні може настати довгоочікувана пауза.
 
Інсайдери переконані, що збіг між страхом у банківській системі, що наближається закінченням підвищення процентних ставок та ралі біткойнів не випадково. За їхніми спостереженнями, Біткойн пропонує альтернативу традиційній банківській системі як місце, де люди можуть безпечно зберігати свої гроші, не переймаючись інфляцією або несподіваними втручаннями центральних банків.
 
 
"Я думаю, що ралі BTC можна пояснити тим, що люди без розуму від банківської системи", - сказав Олівер Лінч, генеральний директор Bittrex Global, в інтерв'ю CNBC під час Paris Blockchain Week.
 

Новий ATH BTC та 100 тис. на горизонті

З черговою хвилею розпродажу долара відновилася дискусія про те, наскільки високою буде ціна BTC цього разу. В даний час він набирає обертів на хвилі поліпшення поведінки індексів Уолл-Стріт, незважаючи на оприлюднення інформації про розслідування Джастіна Сана, творця блокчейну Tron, і подальші штрафи для відомих знаменитостей, які просували його криптовалюту.
 
Крім того, найбільша криптобіржа США Coinbase отримала т.з. повідомлення від Wells, що вказує на можливе правозастосування та порушення, виявлені SEC щодо активів та послуг, що пропонуються на платформі.
 
SEC, як і раніше, стверджує, що всі криптовалюти, крім біткойна, є цінними паперами, а біржа Coinbase дотримується іншої думки та оголошує конфронтацію з регулятором у суді.
 
 
Таким чином, складається враження, що ринок звик до поганих новин і не хоче їх скидати з рахунків, тоді як будь-які позитивні новини сприймаються з великим ентузіазмом.
 
Варто зазначити, що поточні темпи зростання є найшвидшими за більш ніж 4 роки і вказують на кардинальну зміну підходу до криптовалют після краху 4-х американських банків.
 
"Імпульс підживлюється ліквідністю, тому що Біткойн є альтернативним носієм ліквідності", - сказав В'ячеслав Березін, керівник відділу досліджень та стратегії Masterforex-V, компанії, що надає навчання та фінансові послуги в галузі цифрових активів.
 
Він очікує, що до кінця року біткойн досягне 100 000 доларів, оскільки ліквідність від центральних банків знаходить шлях у криптовалютні активи з поновленням друку, як це було у 2021 році, коли BTC досягла рекордних максимумів.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Ефремов Александр Сергеевич
Ефремов Александр Сергеевич
Добкин Михаил Маркович
Добкин Михаил Маркович
курс новозеландского доллара
Курс новозеландского доллара к евро
21 марта
21 марта
Ford Fiesta
Ford Fiesta
Макеевка
Макеевка