Горячие Новости

Облако тегов

USDT загрожує технічний дефолт - WSJ

Картинка USDT

Зниження резервів на 0,3% може спровокувати неплатоспроможність Tether.

Автори статті у Wall Street Journal виявили, що баланс Tether перебуває в такому стані, що навіть зниження резервів на 0,3% може зробити Tether технічно неплатоспроможним.
 
У суботньому випуску WSJ журналісти Джин Іглшем та Вікі Ге Хуанг зосередилися на неясній природі резервів Tether Stablecoin (USDT) та їх довгоочікуваному аудиті. Іглшем та Хуанг припустили, що «тонка подушка капіталу» може спричинити ринкову катастрофу, якщо зобов'язання Tether перевищать його активи.
 
Падіння активів на 0,3% може зробити Tether технічно неплатоспроможним. На думку скептиків, такий розвиток подій може знизити довіру інвесторів та вплинути на продаж активів, зазначають автори статті.
 

Tether оголошує про збільшення капіталу 

Згідно з веб-сайтом Tether, в даний час компанія має активи в розмірі 67,74 млрд. доларів і зобов'язання в розмірі 67,54 млрд. доларів, різниця складає всього 191 млн. доларів. Однак головний технічний директор Tether Паоло Ардоїно применшує цю ситуацію і наголошує, що очікує, що капітал компанії «значно збільшиться у найближчі кілька місяців».
 
Ардоіно також зазначив, що компанія не мала проблем із погашенням коштів клієнтів, а також вдалося викупити кошти на суму 7 мільярдів доларів всього за 24 години під час недавнього краху криптовалюти.
 
Веб-сайт Tether тепер повідомляє, що 79,62% резервів забезпечені коштами, їх еквівалентами, іншими короткостроковими депозитами та комерційними паперами. Решта – це інші інвестиції (8,36%), у тому числі цифрові токени з невизначеним значенням, забезпечені кредити (6,77%) та корпоративні облігації, фонди та дорогоцінні метали (5,25%). Ардоіно, однак, відмовився коментувати, що є іншими інвестиціями Tether у розмірі 5,6 млрд доларів.
 
У минулому резерви Tether тривалий час були предметом спекуляцій у криптовалютному просторі, але тепер, після врегулювання справи з Генеральною прокуратурою Нью-Йорка в лютому 2021 року на суму 18,5 млн доларів, Tether згідно із законом зобов'язаний публікувати щоквартальні звіти з розбивкою за конкретним складом його грошових та безготівкових резервів.
 
Згідно з останньою інформацією, емітент USDT має намір запровадити щомісячні звіти, у публікації яких йому допоможе бухгалтерська фірма BDO Italia.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Юрий Слободян
Юрий Слободян
Богатырева Раиса Васильевна
Богатырева Раиса Васильевна
Wii U от Nintendo
Wii U от Nintendo
Налог на добавленную стоимость (НДС)
Налог на добавленную стоимость (НДС)
Google AdSense
Google AdSense
Израиль
Экономика Израиля