Горячие Новости

Облако тегов

Способи інвестування в криптовалюти: як і де купити Bitcoin

Купить биткоин в Днепре

Незважаючи на ряд практичних застосувань, криптовалюти стали відомими в основному як інвестиційні активи з волатильністю цін вище середнього, що все ще приваблює до них натовпи нових інвесторів.

Існує багато форм інвестування в криптовалюти та використання можливостей, створених їх надзвичайною волатильністю. У цій статті аналітиків сайту profi-forex.org ми зосередимося на короткому описі та порівнянні двох, ймовірно, найпопулярніших з них: торгівлі на криптовалютних біржах і доступних CFD.
 

Торгівля криптовалютами на біржах

Однією з основних форм інвестування в криптовалюти є їх купівля на криптовалютних біржах, де можна купувати і продавати токени безпосередньо на ринку. Однією з сильних сторін бірж є їх широка пропозиція - інвестор отримує доступ до сотень цифрових валют в одному місці.
 
Здійснюючи операцію купівлі на біржі, ви стаєте власником певної криптовалюти, а придбані активи надходять на ваш біржовий гаманець. Додатковою перевагою інвестування на деяких біржах є можливість обмінювати різні токени один з одним, що істотно згладжує торгівлю і дозволяє швидко реагувати на зміни, що відбуваються на ринку.
 
З іншого боку, криптовалютні біржі найчастіше не мають зовнішніх регуляторних органів, які регулюють їх безпеку. Крім того, на відміну від підконтрольних фінансових установ, вони не є членами гарантійних фондів, які гарантують повернення всіх або частини коштів і активів інвесторів у разі банкрутства такої установи.
 
Наслідком нечіткої регулятивної ситуації криптовалютних бірж є також проблеми з депозитами та зняттям коштів з рахунків, що знаходяться на них – вони можуть бути утримані та піддані детальному контролю або взагалі не прийматися банком. Крім того, багато бірж досі не дозволяють виводити еквівалент накопичених коштів у фіатній валюті, пропонуючи лише можливість переказу зберігаються криптовалют на інший віртуальний гаманець.
 
На жаль, історія також показує, що біржі не завжди є безпечним місцем для зберігання ваших токенів - багато бірж вже були зламані або просто зникли з ринку разом із токенами своїх користувачів. Однією з найбільших хакерських атак за кількістю вкрадених біткоінів є атака 2014 року на найбільшу біржу Mt.Gox. Тоді його користувачі втратили понад 850 000 біткойнів на суму майже 500 мільйонів доларів США. Якби крадіжка сталася сьогодні, вартість вкраденого BTC перевищила б 34 мільярди доларів.
 
Нещодавно сталася ще одна зухвала крадіжка. Хакери скористалися недоліком у програмному забезпеченні цифрового гаманця Ronin, що дозволяє користувачам обмінювати криптовалюти, які використовуються в різних блокчейн-мережах. Викрадено криптовалюти Ethereum і USD Coin на суму понад 600 мільйонів доларів! Варто відзначити, що творці цього гаманця виявили хакерську атаку лише через 5 днів після її проведення.
 
Переваги:
  • Дуже широка пропозиція та великий вибір токенів
  • Можливість купувати криптовалюти та зберігати їх у своєму гаманці
  • Простота обміну однієї криптовалюти на іншу
Недоліки:
  • У переважній більшості випадків зовнішні наглядові інституції відсутні
  • Немає зовнішніх фондів, які гарантували б повернення токенів або готівки в разі краху фондового ринку
  • Виникаючі проблеми з депозитами та зняттям
  • Високий ризик хакерських атак
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Потап и Настя
Потап и Настя
Кровинушка
Кровинушка
Андрей Владимирович Панин
Андрей Владимирович Панин
Крымские татары
Крымские татары
3 февраля
3 февраля
Фергана
Фергана