Горячие Новости

Облако тегов

Банкомати Bitcoin встановили у найбільшому роздрібному магазині електроніки в ЄС

У австрійців "достатньо коштів" для більшої кількості біткоін-банкоматів - це вердикт, який MediaMarkt, німецький рітейлер електроніки, виніс після успішного пілотного проекту Bitcoin ATM в Австрії.

MediaMarkt запустив банкомати Bitcoin у 12 філіях по всій країні, включаючи Seiersberg та Klagenfurt. Confinity та її дочірня банкоматна компанія Kurant управляють більш ніж 200 біткойн-банкоматами в Австрії, Німеччині, Іспанії та Греції. Голова відділу маркетингу та продажів Kurant у Європі Томас Спернедер сказав:
 
"Магазини MediaMarkt по всій країні оснащені автоматами з продажу біткоїнів. Загалом вони присутні на дванадцяти ринках і дозволяють легко та безпечно купувати криптовалюти".
 
Успішний пілотний проект за участю одного біткойн-банкомату в магазині MediaMarkt довів, що "біткойн-банкомати у магазинах дають можливість залучити нових клієнтів". Спернедер пояснив, що "купівля біткоїнів та криптовалют була пов'язана з людьми, підкованими у цифрах", але банкомати пропонують альтернативу:
 
"Щоб легко та безпечно дістати біткоїн, стаціонарні торгові автомати відкривають низькопорогову альтернативу для покупки криптовалют".
 
Будучи найбільшим європейським ритейлером побутової електроніки, MediaMarkt працює у 13 країнах, з більш ніж 850 магазинами та виручкою понад 21 мільярд євро (23 мільярда доларів США) у 2021 році. MediaMarkt співпрацює з Coinfinity, австрійською компанією Bitcoin, для управління пілотним та подальшим розгортанням банкоматів. Біткойн-банкомати (автоматизовані касові апарати), іноді жартома звані BTM (біткоін-касорозпоряди), пропонують біткойн-ентузіастам засіб переведення в готівку своїх BTC або внесення фіату. Просто відсканувавши адресу гаманця, вони можуть отримати сатоші (найменший номінал BTC) або готівку. Новина про вступ до Австрії нових біткойн-банкоматів вітається з огляду на те, що зростання біткойн-банкоматів по всьому світу сповільнилося в 2022 році.
 
Сполучене Королівство нещодавно пригнобилося до незареєстрованих банкоматів, оскільки його Управління з фінансового регулювання та нагляду займає жорсткішу позицію щодо банкоматів Bitcoin через відсутність нормативної структури. Для BitBase, іспанського постачальника біткойн-банкоматів, який прагне працювати в Португалії, група створила фізичні торгові точки в Лісабоні, але регулюючі органи припиняють офіційні відкриття. У світлі «атаки» ЄС на гаманці, не пов'язані зі зберіганням, майбутнє біткойнів та криптовалют у ЄС невизначене.
 
Для Спернедера важливе розміщення біткоін-банкоматів у магазинах, тому що це дозволяє роздрібним торговцям "брати участь у стаціонарному продажу криптовалют". Враховуючи, що Австрія додасть ще 12 біткойн-банкоматів до більш ніж 110, розгортання біткойн-банкоматів у Європі, можливо, лише починається.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Weltrade (Велтрейд)
Weltrade (Велтрейд)
рак
Рак
26 мая
26 мая
курс рубля
Прогнозы: курс российского рубля
30 июня
30 июня
Земля
Земля