Горячие Новости

Облако тегов

Лукашенко став мішенню хакерів? У мережі з'явився його "паспорт"

Паспорт Лукашенка

Активісти білоруського угруповання Cyber ​​​​Partisans стверджують, що їм вдалося заволодіти паспортними даними всіх громадян Білорусі. На доказ своїх досягнень вони представили дані Олександра Лукашенка в паспорті у вигляді NFT, тобто нерозмінного токена.

Важко однозначно оцінити, чи правдиві заяви Cyber ​​​​Partisans і чи дійсно хактивістам вдалося заволодіти конфіденційними даними всіх (або принаймні більшості) громадян Білорусі. Одне можна сказати точно, оголошення цієї інформації в день народження президента цієї країни, тобто 30 серпня, точно не було подарунком, про який мріяв Олександр Лукашенко.
 

Лукашенко став мішенню хакерів 

"Сьогодні у диктатора день народження - допоможіть нам його зіпсувати! Отримайте наш витвір мистецтва сьогодні. Спеціальна пропозиція - новий білоруський паспорт для Лукашенка, в якому він перебуває за ґратами", - заявили активісти.
 
Крім спеціальної версії паспорта Лукашенка (з його фотографією за ґратами) у Twitter групи Cyber ​​​​Partyzans можна знайти й дані інших людей. Активісти називають їх «найближчими союзниками та зрадниками нації» та заохочують купувати NFT, стверджуючи, що всі кошти від продажу будуть використані для підтримки кібератак на «криваві режими в Мінську та Москві». Опубліковано, серед іншого, "паспорт" колишньої голови ЦВК Білорусі Лідії Єрмошиної, прес-секретаря президента Наталії Ейсмант і заступника голови білоруського КДБ Івана Тертеля.
 
Як повідомляє Cyber ​​​​News, члени групи Cyber ​​​​Partisans надіслали цифрові версії своїх паспортів OpeanSea, американському онлайн-ринку необмінних токенів, що базується в Нью-Йорку. Через 24 години пропозицію було відкликано. Активісти повідомили, що шукають альтернативні виходи для NFT.
 
Cyber ​​​​News також нагадав про поточні атаки Cyber ​​​​Partisans, які виступають проти режиму Лукашенка та висловлюють свою підтримку Україні після нападу Росії на країну 24 лютого. Минулого року активісти повідомили, що успішно зламали базу даних «АІС Паспорт» з особистими даними кожного громадянина Білорусі, включаючи паспортні фотографії, адресу та інформацію про місце роботи. Вони також повинні були зламати всю поліцейську базу даних, включаючи записи камер відеоспостереження та трудові історії окремих офіцерів.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Георгий Гонгадзе: воин и журналист, погибший за идеалы свободы слова в Украине
Канадский доллар
Канадский доллар к доллару
3 мая
3 мая
Православие
Православие
Ялта
Ялта
PlayStation 4
PlayStation 4