Горячие Новости

Облако тегов

JPMorgan: S&P 500 може зрости на 10% всього за один день

Якщо ФРС зробить ці дві речі завтра — ось 3 найкращі акції, на які можна зробити ставку.
 
У наші дні нелегко бути оптимістом з акцій з дуже простої причини: яструбиний ФРС.
 
Центральний банк США вже оголосив про три підвищення ставок на 75 базисних пунктів поспіль. Учасники ринку очікують ще одного такого ж масштабу на засіданні FOMC цього тижня.
 
Але, за даними торгового відділу JPMorgan, є один конкретний сценарій, який може спричинити злет акцій.
 
Команда банку прогнозує, що якщо центральний банк підвищить відсоткові ставки всього на 50 базисних пунктів, а голова ФРС Джером Пауелл висловить готовність терпіти інфляцію та жорсткі умови на ринку праці, S&P 500 може піднятися більш ніж на 10% за день.
 
«Важко уявити сценарій, у якому відбудеться такий результат, враховуючи рівень інфляції та обмежений ринок праці», — пише команда. "Якщо відбудеться такий результат, негайна реакція може призвести до двозначної одноденної прибутковості акцій".
 
Зараз економісти банку все ще прогнозують збільшення на 75 базисних пунктів, як і інші учасники ринку. Але це не означає, що інвестори на фондовому ринку не мають можливостей. Ось три акції, які JPMorgan вважає особливо привабливими навіть у цих ринкових умовах.
 

Apple (AAPL)

Ніхто з тих, хто витрачає 1600 доларів на повністю укомплектований iPhone 14 Pro Max, це не назве крадіжкою. Але споживачі все одно люблять витрачати гроші на продукти Apple.
 
Раніше цього року керівництво повідомило, що активна база обладнання компанії перевищила 1,8 мільярда пристроїв.
 
Поки конкуренти пропонують дешевші пристрої, мільйони користувачів не хочуть жити поза екосистемою Apple. Екосистема діє як економічний рів, дозволяючи компанії отримувати надприбутки.
 
Це також означає, що зі зростанням інфляції Apple може перекладати вищі витрати на свою глобальну споживчу базу, не дуже турбуючись про падіння обсягу продажів.
 
Побачивши звіт про доходи Apple минулого тижня, аналітик JPMorgan Самік Чаттерджі сказав, що «стійкість компанії до жорстких макроекономічних умов за рахунок поєднання продуктів та послуг, ймовірно, призведе до переоцінки».
 
Аналітик зберігає рейтинг «переваги» для Apple і цільову ціну в 200 доларів, що приблизно на 32% вище за поточні рівні.
 

Nvidia (NVDA)

Акції Nvidia як провідного виробника відеокарт за останнє десятиліття продемонстрували впевнене зростання. Але це ралі різко обірвалося у листопаді 2021 року. З моменту досягнення піку 346 доларів наприкінці листопада акції впали на приголомшливі 60%.
 
Падіння Nvidia є суттєвим навіть у порівнянні з іншими акціями, що впали в напівпровідниковому секторі.
 
Бізнес Nvidia все ще знаходиться на правильному шляху, що робить цю ідею особливо інтригуючою. У другому фінансовому кварталі виробник чіпів отримав дохід у розмірі 6,7 млрд доларів. Сума збільшилась на 3% у порівнянні з минулим роком.
 
Виторг від центрів обробки даних збільшився на 61% порівняно з минулим роком і склав 3,81 млрд доларів.
 
Аналітик JPMorgan Харлан Сур (Harlan Sur) нещодавно дав Nvidia рейтинг «переваги» та цільову ціну у 220 доларів. Це передбачає потенціал зростання 61%.
 

Snowflake (SNOW)

Багато хто вважає великі дані наступною великою річчю. І ось де Сніжинка сяє.
 
Компанія хмарних сховищ даних, заснована в 2012 році, обслуговує тисячі клієнтів з різних галузей, у тому числі 510 зі списку Forbes Global 2000 2021 року.
 
У бізнесі Snowflake є сильний імпульс. За три місяці, що закінчилися 31 липня, виторг виріс на 83% у річному обчисленні до 497,2 млн доларів. Примітно, що коефіцієнт утримання чистого прибутку становив 171%.
 
Компанія продовжувала досягати великих успіхів серед клієнтів. Зараз компанія має 246 клієнтів з доходом від продукції за 12 місяців понад 1 млн доларів порівняно зі 116 такими клієнтами рік тому.
 
Аналітик JPMorgan Марк Мерфі оцінює акції Snowflake як «вагомі», а цільова ціна становить 210 доларів, що приблизно на 30% вище, ніж сьогодні.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Никосия
Никосия
Житомирская область
Житомирская область

Дом-2 История
Ялта
Ялта
СМИ - средства массовой информации
СМИ - средства массовой информации
TraderGlobal
TraderGlobal