Горячие Новости

Облако тегов

Найбільш недооцінені криптовалюти 2024 року

Криптовалюти січень 2024
 
Кожен інвестор на ринку криптовалют мріє виявити недооцінені криптовалюти до того, як їх помітять інші і ціна злетить нагору. Легше сказати, ніж зробити, але давайте перевіримо, що каже наша кришталева куля.
 

Недооцінені криптовалюти у січні 2024 року

Станом на початок 2024 року Coingecko перераховує майже 12 000 монет та токенів. Намагатися вибрати серед них кілька правильних, які принесуть надзвичайний прибуток — все одно, що шукати голку в копиці сіна.
 
Способів знайти дорогоцінне каміння майже стільки ж, скільки інвесторів. Деякі люди постійно стежать за Твіттером, намагаючись раніше за інших виявити недооцінені криптовалюти. Інші зосереджуються на пошуку проектів, пов'язаних з основною історією, таких як DeFi, AI монети або мемкойны. Інші найбільше уваги приділяють фондам — команді, едвайзерам та токеноміці. Треті воліють технічний підхід, зосереджуючись на аналізі RSI, MACD та пошуку рівнів та каналів.
 
Завдання не полегшує і постійний висхідний тренд, помітний протягом майже всього 2023 року. Де шукати вигідні покупки, адже переважна більшість монет коштує більше, ніж рік тому? Сам BTC збільшився на 160%... Цікаво також, що навіть якщо ми виберемо вдалий вибір, ймовірний бичачий ринок все одно ретельно перемішає всі карти.
 
Тим не менш, спробуємо відібрати кілька монет, які поки що сильно не зросли в ціні, незважаючи на їх чималий потенціал. Більшість з них також були гідно оцінені венчурними фондами, такими як Binance Labs, присутність яких є однією з причин нашого вибору. Це не означає, що ці недооцінені криптопроекти мають зрости в ціні, але це підтвердження того, що хтось ще також помітив їхній потенціал.
 
 
Оскільки дані Coingecko та Coinmarketcap для декількох проектів відрізняються, дані, надані CMC, вважаються дійсними.
 

UMA

Недооцінена криптовалюта: UMA
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $143 млн, ціна токена $1,89.
 
Розширення назви UMA – універсальний доступ до ринку. Це протокол, який дозволяє користувачам створювати синтетичні криптотокени, прив'язані до ціни практично чого завгодно. UMA дозволяє торгувати будь-якими товарами або акціями з використанням токенів ERC-20 без фактичного впливу на ці активи. Таким чином, протокол надає кожному інструменти, які раніше доступні тільки професійним трейдерам.
 
Щоб отримати уявлення про розмір потенційного ринку, вартість деривативів оцінюється щонайменше у 10 разів більше, ніж ВВП усього світу! Криптодеривативи — ринок менший на кілька порядків, але такий, що розвивається, дуже динамічно.
 
Творцем UMA є Харт Ламбур, колишній трейдер Goldman Sachs, який заручився допомогою Еллісон Лу, колишнього віце-президента компанії. Так, важко знайти більш досвідчених людей у цій галузі.
 
UMA, звичайно, має конкуренцію, і її головний опонент — Synthetix. Однак її капіталізація у вісім разів більша, а це означає, що потенційне збільшення вартості в 5-10 разів дається UMA набагато простіше, ніж SNX.
 
UMA від ATH подешевшав на 95%, а за останній рік його ціна зросла на 38%.
 

Civic

Недооцінена криптовалюта: CVC
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $98 млн, ціна токена $0,098.
 
CVC – це токен, який використовується протоколом перевірки особистості Civic на основі блокчейну. Підтвердивши свої дані один раз, ви зможете швидко авторизуватись у багатьох сервісах без необхідності повторної перевірки.
 
Civic є на ринку з 2017 року. Працює на основі технології розподіленого реєстру. Користувачі можуть дати згоду на передачу особистих даних, надіславши біометричний підпис. Цивільний токен (CVC) використовується для проведення транзакцій з ідентифікацією. Усі персональні дані зберігаються на пристрої користувача та зашифровані.
 
Платформа визначає 3 типи учасників - користувачі, валідатори та постачальники послуг. Останні виграють найбільше тому вони покривають вартість послуги. Завдяки цьому вони можуть заощадити величезні суми грошей, які інакше були б витрачені на процедури KYC.
 
Проект пропонує такі необхідні, хоча й маломедійні послуги. Цифрова ідентифікація має основне значення для використання платформ на основі блокчейна і, у більш широкому значенні, для Інтернету загалом.
 
CVC упав зі своєю ATH на 92%, а за останній рік його ціна зросла на 30%.
 

MobileCoin (Sentz)

Недооцінена криптовалюта: MOB
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $75 млн, ціна токена $0,38.
 
MobileCoin - це децентралізована цифрова платіжна мережа, яка повинна бути такою ж надійною, як Біткойн, але зручнішою у використанні. Він оптимізований для використання на мобільних пристроях та платформах обміну повідомленнями, таких як WhatsApp, Facebook Messenger та Signal. Це також дозволяє відправляти криптовалюту просто на номер телефону.
 
Такий підхід робить його дуже корисним, але також потенційно наражає його на ризик інтересу з боку регулюючих органів. Аналогічну функціональність пропонував Telegram та його монета TON, яка була піддана сумніву SEC. Однак MobileCoin може бути безпечнішим, оскільки він фінансувався не через ICO, а через венчурні фонди, які усвідомлювали ризик.
 
У другій половині 2023 року MobileCoin змінила назву на Sentz, але це суттєво не вплинуло на напрямок її розвитку. Як свідчить місія проекту: «створити світ, у якому ви можете платити будь-кому і де завгодно, миттєво та безпечно». Додаток дозволяє здійснювати платежі по всьому світу будь-кому, хто може надсилати та отримувати SMS.
 
MOBI зменшила вартість ATH на 99%, а за останній рік її ціна впала на 50%.
 

RSS3

Недооцінена криптовалюта: RSS3
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $52 млн, ціна токена $0,11.
 
RSS - це технологія, розроблена на рубежі 20 та 21 століть, що дозволяє користувачам отримати доступ до потрібної інформації. Підписка на RSS-канали дозволяє вам стежити за кількома веб-сайтами в одному агрегаторі, який фільтрує новини, що доставляються. Згодом він втратив частину свого значення через опір традиційних платформ та розвитку соціальних мереж.
 
Однак блокчейн сприяє децентралізації та дозволив створити RSS3. Це середовище, що дозволяє створювати безліч додатків для збирання та публікації контенту. RSS3 управляється DAO, і його токен також називається RSS3.
 
На відміну від свого попередника, RSS3 фокусується на цінності даних та дозволяє використовувати їх для створення економічної цінності. Проект можна охарактеризувати як інструмент для створення таких платформ, як Twitter та Facebook, але без цензури та фільтрів точності. Платформа також дозволяє створити обліковий запис Web3 Pass, підтвердивши вашу особистість онлайн.
 
Протокол працює з іншими проектами Web3, такими як Mask Network, Mirror та Arweave. Команда, що стоїть за ним, добре відома на GitHub завдяки розробці проектів із відкритим вихідним кодом. Це дозволило нам отримати фінансування від таких венчурних фондів, як Coinbase Ventures, Dragonfly Capital та Dapper Labs.
 
RSS3 знизив ATH на 84%, а останній рік його ціна зросла на 10%.
 

Qredo

Недооцінена криптовалюта: QRDO
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $32 млн, ціна токена $0,052.
 
І DeFi, і CeFi мають свої сильні та слабкі сторони, особливо щодо безпеки та регулювання. Qredo має намір поєднати їхні переваги, по можливості уникаючи їхніх недоліків.
 
Проект пропонує децентралізоване зберігання коштів у поєднанні з дотриманням чинного законодавства. Він пропонує мережу довіри на основі багатосторонніх обчислень (MPC), яку можна використовувати у фінансових установах.
 
Мережа пропонує децентралізоване зберігання активів, ядерні свопи та доступ до величезної ліквідності. Технологія, що лежить в основі цього, складна, але зрештою пропонує найкраще з обох світів.
 
Що дуже важливо – Qredo не загрожує існуючим біржам і кастодіанам, а навпаки, дає їм можливість для подальшого розвитку. Він не лише підтримує необхідну децентралізацію, а й сприяє дотриманню нормативних вимог.
 
За проектом стоїть надійна команда з великим досвідом, що забезпечує надійну підтримку, наприклад, з боку Coinbase Ventures.
 
QRDO від ATH подешевшав на 99%, а за останній рік його ціна впала на 42%.
 

League of Kingdoms Arena

Недооцінена криптовалюта: LOKA
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $28 млн, ціна токена $0,44.
 
League of Kingdoms Arena була створена під час буму GameFi у 2021 році. Вона позиціонує себе як перша гра MMORTS (розрахована на багато користувачів онлайн-стратегія в реальному часі), заснована на блокчейні. Команда перевірена, її учасники мають великий досвід роботи у технологічній індустрії та ігровому світі.
 
League of Kingdoms Arena – мобільна гра, доступна як для iOS, так і для Android. Він пропонує якісну графіку та цікавий ігровий процес, дія якого відбувається у великій Метавсесвіті. Гра складається з чотирьох окремих елементів: будівництво, гільдія, битва, сільське господарство та полювання.
 
У гру можна грати безкоштовно, але токен LOKA дозволяє гравцям купувати ресурси та предмети (збережені у вигляді токенів NFT) для зміцнення свого королівства. Його також можна поставити на карту для отримання пасивного доходу, а також функціонує як токен управління, що дозволяє голосувати.
 
Токен LOKA вийшов на ринок через Binance Launchpad, що зробило його дуже популярним, він також інвестував інвестиційний підрозділ компанії Binance Labs.
 
LOKA подешевшала на 93% від ATH, а за останній рік її ціна зросла на 2%.
 

Akropolis

Недооцінена криптовалюта: AKRO
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $22 млн, ціна токена $0,0051.
 
Akropolis пропонує повний набір інструментів, які дають змогу створювати власні рішення DeFi. Незалежні розробники можуть створювати послуги, що дозволяють інвестувати, займати, економити та заробляти на криптовалютах. Система полягає в пулах капіталу, керованих DAO.
 
Метою проекту є заміна традиційних банківських та страхових продуктів та усунення посередників, що генерують витрати. До його цікавих особливостей можна віднести можливість отримання кредитів під заставу всього 50% (решта покривається за рахунок DAO) і пенсійний план на основі DeFi.
 
Мережа Akropolis була запущена у червні 2020 року. Проект швидко став жертвою атаки хакера, але компенсував жертвам збитки. З 2021 року платформа тісно співпрацює з Yearn Finance, будучи ексклюзивним постачальником кредитних рішень для Yearn Vault.
 
Akropolis здається дуже цікавим проектом, що виходить за межі звичних сервісів кредитування та заробітку на криптовалюті. Цей потенціал був помічений, серед іншого, від Spartan Group та Ledger Prime.
 
Проект потрапив до списку, незважаючи на певні сумніви щодо токеноміки. У той час як Coingecko оцінює капіталізацію всього в 0,5 мільйона доларів, Coinmarketcap оцінює її в 22 мільйони доларів.
 
AKRO подешевшала на 94% від ATH, а за останній рік її ціна зросла на 88%.
 

Unido

Недооцінена криптовалюта: UDO
Січень 2024 р.: ринкова капіталізація $1 мільйон, ціна токена $0,01.
 
Unido – дуже цікавий випадок. Проект, який триває вже кілька років, і досі не викликав інтересу в інвесторів. Зазвичай, коли вартість проекту стагнує або знижується у довгостроковій перспективі, це означає, що від нього відмовилися, але це не так.
 
Unido фокусується на вирішенні проблем, пов'язаних з управлінням, безпекою та доступністю децентралізованих програм. На даний момент розробляється два основні проекти:
 
Unido Enterprise орієнтований на підприємства та спрощує їм управління цифровими активами. Інтегрується із існуючими рішеннями, не вимагаючи повної реконструкції системи.
 
Unido Insto, у свою чергу, призначений для постачальників криптографічних послуг і є комплексним рішенням. Він ґрунтується на технології MPC для забезпечення безпечного зберігання криптоактивів.
 
Місія Unido — поєднати підприємства та установи із криптосегментом, що здається дуже перспективним напрямом. Звичайно, у цьому напрямі працюють і багато інших компаній – але жодна з них не поєднує таких великих досягнень з такою маленькою капіталізацією.
 
UDO подешевшав на 99% від ATH, а за останній рік його ціна зросла на 125%.
 

Часті питання (FAQ)

Чи будуть недооцінені криптовалюти напевно зростатимуть у ціні?
 
НІ. Навіть найбільш недооцінені криптопроекти можуть продовжувати знижуватися. Ринок не завжди помічає їхній потенціал, більше того, можуть виникнути проблеми, про які зовнішній спостерігач не підозрює.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Киргизы
Народ Кыргызстана - киргизы
ЕЦБ
Курс евро: центральный банк
17 мая
17 мая

Народ: американцы
Сергей Власенко
Сергей Власенко
Валерия Кашубина
Валерия Кашубина