Горячие Новости

Облако тегов

Трейдер заробив 100 мільйонів доларів за три роки і пішов на пенсію

 
Трейдер-ветеран Ед Емерсон, який очолював відділ торгівлі нафтою та металами в Goldman Sachs, готується піти на пенсію після надзвичайно успішного перебування на посаді, отримавши за три роки прибутку близько 100 мільйонів доларів.
 
Працюючи в Goldman Sachs з 1999 року, Емерсон, який має аргентинське коріння та британське громадянство, у 2018 році обійняв посаду керівника сировинного підрозділу банку. На цій посаді він контролює торгівлю різними активами, зокрема нафтою та металами.
 
Під керівництвом Емерсона підрозділ оговтався після важкого періоду, пройшовши шлях від найгіршого року в історії Goldman як публічної компанії до одного з найприбутковіших підрозділів банку.
 
 
Волатильність на світових ринках на тлі кризи Covid та стрибки цін на енергоносії після конфлікту в Україні створили благодатний ґрунт для трейдерів, щоб скористатися можливостями на товарних ринках.
 
Емерсон вміло керував позиціями банку, керуючи товарним відділом, щоб зробити значний внесок у прибутковість Goldman. Минулого року доходи підрозділу склали близько 3 мільярдів доларів, тоді як у попередні роки доходи досягали 2 мільярдів доларів на рік.
 
 
 
Повідомляється, що за останні три роки бонуси Емерсона, пов’язані з продуктивністю, склали близько 100 мільйонів доларів, перевищивши доходи генерального директора Goldman Девіда Соломона за попередній рік.
 
Після його відходу в березні Емерсон перейде на посаду радника в якості директора, і Goldman Sachs оголосив про підвищення двох досвідчених експертів з торгівлі нафтою, Сяо Ціна і Нітіна Джиндала, щоб взяти на себе обов'язки, звільнені паном Емерсоном.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

9 мая
9 мая
Болгария
Болгария
15 января
15 января
Недвижимость
Недвижимость

Иван Кожедуб - украинец, трижды Герой СССР и маршал авиации
Mercedes G-Class
Mercedes G-Class – король внедорожников