Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн більше не входить до ТОП-10 найбільших загроз для економіки США - ФРС

Біткойн більше не входить до ТОП-10 найбільших загроз для економіки США - ФРС
Сатоші Накамото запустив Біткойн у 2009 році як альтернативу традиційній фінансовій системі. Майже через 14 років Біткойн став невід'ємною частиною світової фінансової сцени. Цікаво, що, на думку ФРС, він більше не становить серйозної загрози стабільності економіки США.
 

Про що це?

Дослідження організував Федеральний резервний банк Нью-Йорка, один із 12 федеральних резервних банків США. Він показав, що в даний час існує 11 факторів, які становлять більший ризик для фінансової стабільності, ніж біткойн. В даний час найбільшим ризиком для економіки США є вторгнення Росії в Україну, стрімке зростання інфляції та ризик чергової корекції на фондовому ринку.
 
Майже 80 відсотків опитаних вказали, що війна в Україні може створити серйозні проблеми для США. Очевидно, це пов'язано з впливом цієї війни на ціни на енергоносії. Вони, своєю чергою, впливають інфляцію, яка є другою за величиною загрозою для економіки США.
 
Читайте також: Сатоші Накамото - таємничий творець BTC (текст російською)
 
По-третє, респонденти вказали на ризик подальшого падіння на фондових ринках. Це може спричинити проблеми у кількох великих пенсійних фондів, банків та інших фінансових установ. Якщо це станеться, швидше за все їм доведеться продати свої активи. Теоретично це може забрати із собою великий шматок ринку.
 
 

Криптовалюти та стейблкоїни на 12 місці

Всупереч видимому, на 12-му місці в опитуванні ми знаходимо тільки біткойни, криптовалюти та стейблкоїни. Це означає, що більшість центральних банків нині не особливо стурбовані потенційним впливом криптовалюту. Само по собі непогано, що криптовалютна індустрія якийсь час може процвітати завдяки іншим макроекономічним проблемам, а тим, хто взяв у лізинг обладнання для майнінгу, нічого переживати.
 
Наприклад, з початку року біткойн втратив 54,94 відсотка своєї вартості. Тепер, якщо Федеральна резервна система також визначить Біткойн як найбільшу загрозу фінансовій стабільності, це може погіршити проблеми.
 
Адже американський центробанк був і залишається могутнім органом, який також може багато зробити на політичному рівні. Якщо вони зможуть переконати політиків у тому, що Біткойн становить серйозну загрозу фінансовому майбутньому Сполучених Штатів, це може створити багато заплутаних законів та правил.
 

Немає позитивного ставлення до криптовалютів

До речі, центральний банк негативно ставиться до криптовалют в опитуванні. Наприклад, він пише, серед іншого на Біткойн, Ефіріум, Binance Coin та Cardano. Саме ці монети втратили понад 69 відсотків. від вашого небувалого максимуму. Федеральна резервна система Нью-Йорка заявила:
 
Спекуляції та жага до ризику, мабуть, є основними причинами зростання цін на криптовалюту, які в останні роки були досить волатильними.
 
Центральний банк у своєму звіті також згадує про крах екосистеми Terra. На даний момент слід зазначити, що деякі організації, безпосередньо пов'язані з TerraUSD (UST), зіткнулися з серйозними фінансовими труднощами. Іноді вони навіть руйнувалися.
 
Реакція, у тому числі Відповідь центрального банку США на скандал із Terra підкреслює важливість того, щоб зробити галузь «чистішою». Загалом у індустрії криптовалют не дуже хороша репутація, і подібні проекти не допомагають їй, а навпаки.
 
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Мой мир
Мой мир
15 марта
15 марта
Путин
Владимир Владимирович Путин
евро гривна
Курс евро к украинской гривне
Ломбард
Ломбард
Маргарита Агибалова (Кузина)
Маргарита Агибалова (Кузина)