Горячие Новости

Облако тегов

Біткойн (BTC): провідні крипто-кити агресивно накопичують

Аналітик стверджує, що два великі інвестори дуже активно накопичують біткойни на поточних рівнях, незважаючи на невизначені ринкові умови.
 
Кі Ен Джу, голова аналітичної компанії Crypto Quant, повідомив своїх передплатників у Твіттері, що інвестори з великими кишенями агресивно купують BTC через провідну біржу цифрових активів Binance.
 

Кити накопичують BTC на Binance. 

З того часу, як ціна біткойна досягла рівня 20 000 доларів, домінування Binance за обсягом спотової торгівлі різко зросло і тепер становить 84%. На другому місці Coinbase з 9%.
 
Поки невідомо, чи ці кити є установами, які використовують первинних брокерів, чи довгостроковими інвесторами.
 
 
Чжу також наголосив, що за останні шість місяців обсяг спотової торгівлі BTC зріс на всіх біржах. За його словами, це свідчить про те, що попиту достатньо, щоб поглинути сильний тиск з боку продавців.
 
Обсяг спотової торгівлі BTC на всіх біржах збільшився у 20 разів за останні шість місяців.
 
Минулого місяця обсяг знову досягнув річного максимуму, але денна ціна закриття практично не змінилася, що вказує на те, що хтось купує всю ліквідність з боку продажу.
 
 
Генеральний директор Crypto Quant також повідомив, що кити домінують на ф'ючерсних ринках BTC.
 
Торговці ф'ючерсами на BTC тепер переважно кити.
 
Середній розмір біткойн-депозитів на біржах деривативів з інших бірж відносно великий – п'ятирічний максимум.
 
 
Судячи з діаграми, біткойн прагне дна, коли на ф'ючерсних ринках домінують кити. Кі Ен Джу також зазначив, що майнери BTC «зараз вкрай оптимістичні» щодо найбільшої криптовалюти.
 
Відношення хешрейту до доходу від майнінгу досягло рекордно високого рівня, а це означає, що вони продовжують інвестувати в інфраструктуру, незважаючи на невеликий дохід від майнінгу BTC.
 
Історично склалося так, що майнери були під водою у короткостроковій перспективі, але ніколи не підводили у довгостроковій перспективі.
 
 
Нещодавно ринкова аналітична компанія Santiment повідомила, що за один день з бірж було виведено 40 572 BTC, що є найбільшим щоденним обсягом біткойнів, які залишали торгові майданчики за останні чотири місяці.
 
Платформа додала, що "пропозиція монет на біржах впала до 8,48%" - найнижчого рівня з листопада 2018 року. У повідомленні також йдеться про те, що скорочення пропозиції токенів на біржах означає менший ризик майбутніх розпродажів.
 
"Біржовий лідер" також поділився, що дедалі більше трейдерів продають криптовалюти, а обладнання купують у відвідуючи цей магазин майнінг обладнання. На думку фірми, це може віщувати відновлення після масових ліквідацій.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Компания DGF&IP
Компания DGF&IP
Audi Q3
Audi Q3
10 октября
10 октября
Белорусский рубль гривна
Белорусский рубль гривна
Потап и Настя
Потап и Настя
15 марта
15 марта