Горячие Новости

Облако тегов

Віталік Бутерін: що чекає на Ethereum далі

Засновник Ethereum (ETH) Віталік Бутерін каже, що провідна платформа смарт-контрактів має продовжувати розвиватись у напрямку довгострокової стійкості.
 
В інтерв'ю для подкасту Віталік Бутерін сказав, що після успішного переходу на PoS у спільноти Ethereum є два великі пріоритети.
 
Я думаю, що є два великі пріоритети. Один із них — розібратися із масштабуванням. Я маю на увазі це на всіх рівнях екосистеми, наприклад, протокол Ethereum повністю підготовлений до так званих «згортань», що включає такі речі, як шардинг «прототанків», самі згортання повністю готові для користувачів, так, додатків. створюються ними. Також створити хорошу інфраструктуру-міст між ними та всіма гаманцями для їхньої підтримки... Не тільки для того, щоб допомогти завершити перехід на Ethereum, повністю орієнтований на згортання.
 
За його словами, наступним важливим кроком є ​​запуск переходу Ethereum з швидкого розвитку в режим стабільності.
 
Я думаю, що це перехід, який має відбутися, і я дійсно думаю, що певною мірою він неминучий, тому що зі зростанням екосистеми вартість змін збільшується. Потім починають спливати всі ці нормативні питання та безліч існуючих зацікавлених сторін.
 
Бутерін сказав, що з остаточним завершенням злиття розробникам Ethereum більше не доведеться поспішати із серйозними змінами протоколу, а спільнота в найближчому майбутньому стане «прагматичнішою». При цьому він, як і раніше, стверджує, що в нього мало часу для внесення всіх бажаних змін до блокчейну Ethereum.
 
Як ви знаєте, спільнота просить нас зробити щось прямо зараз. Отже, давайте створимо повністю чисту прагматичну версію та випустимо її. Давайте переконаємося, що правильне проходження дорожньої карти призведе до більшої стійкості у довгостроковій перспективі.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Сергей Власенко
Сергей Власенко
новозеландский доллар
ЦБ: Курс новозеландского доллара
Chevrolet Aveo
Chevrolet Aveo – благородный седан
27 февраля
27 февраля
Планета
Планета
30 августа
30 августа