Горячие Новости

Облако тегов

Трейдер ділиться прогнозом більш ніж 3100% прибутку для цього альткойну

Прогноз CRV
 
Популярний криптовалютний трейдер вважає, що альткоїн на основі Ethereum, ймовірно, зросте більш ніж на 3100%.
 
Аналітик, відомий під псевдонімом CredibleCrypto, поділився в Твіттері, що CRV, рідний токен платформи децентралізованих фінансів (DeFi) Curve DAO, може вибухнути під час наступного бичачого ринку.
 
Curve — це платформа децентралізованого фінансування (DeFi), яка дозволяє користувачам торгувати та обмінювати кілька криптовалют у рамках однієї транзакції, пропонуючи низькі комісії та підтримку стейблкоїнів. Він був створений для того, щоб користувачам було простіше та ефективніше керувати криптовалютами та торгувати ними.
 
CRV – це токен управління Curve. Власники токенів можуть брати участь в управлінні платформою, голосуючи за запропоновані зміни та оновлення. Крім того, власники CRV можуть отримувати винагороду комісій платформи за транзакції.
 
Важливо, що вартість та функціональність токена CRV можуть змінюватися з часом, тому завжди корисно провести власне дослідження та провести комплексну перевірку, перш ніж купувати чи продавати його.
 
CredibleCrypto дав свою першу цільову ціну в 1 долар, що буде підтвердженням висхідного імпульсу активу. Початковий рівень опору впаде між 2 та 3 доларами.
 
За словами аналітика, CRV може досягти ринкової капіталізації десь між 13 та 14 мільярдами доларів, що дасть йому ціну близько 20 доларів. Таке ралі ознаменувало б зростання більш ніж на 3100% порівняно з поточною ціною CRV у 0,62 долара.
  
Хоча я серйозно [з збитку] з приводу своїх активів CRV, моя впевненість не похитнулася ні на мить. Я, як і раніше, думаю, що CRV буде одним із найприбутковіших активів на заключних етапах цього циклу. Двозначні цифри [будуть досягнуті, на мій погляд], а найбільші кроки ще попереду. Я готовий відкрити детективну агенцію вже. [Ми маємо побачити прорив у 1 долар як підтвердження].
 
Credible також зосереджений на біткойнах (BTC), стверджуючи, що король криптоактивів досягне нового історичного максимуму (ATH) у 2023 році, хоча більшість трейдерів та аналітиків більш ведмежі або, принаймні, чекають тривалого періоду консолідації.
 
Чи очікують [інші великі користувачі] ще один ATH у 2023 році, крім мене? Мені дійсно цікаво, оскільки консенсус з того, що я бачив, полягає в тому, що нам потрібно ще понад шість місяців консолідації на цих мінімумах, перш ніж ми знову почнемо набирати обертів, щоб встановити новий ATH у 2024/2025 році після халвінгу.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Роза Василишина
Роза Василишина
Токийская фондовая биржа
Токийская фондовая биржа
Аршавин Андрей Сергеевич
Аршавин Андрей Сергеевич
Валерия Мастерко
Мастерко Валерия
А́смус Кристина Игоревна
А́смус Кристина Игоревна
5 мая
5 мая