Горячие Новости

Облако тегов

Goldman Sachs прогнозує зростання цін на нафту

Ціни на сиру нафту зберігають своє зростання після найзначнішого денного ралі з жовтня. Перебої з постачаннями з Туреччини разом зі зниженням побоювань банківської кризи сприяли поверненню інвесторів на ринок. Ф'ючерси на сиру нафту West Texas Intermediate (WTI) торгуються близько 73 доларів за барель після зростання більш ніж на 5% у понеділок.
 

Нафта росте на тлі перебоїв з поставками та ринкового оптимізму

Юридична суперечка за участю Іраку, Курдистану та Туреччини зупинила експорт близько 400 000 одиниць. барелів за добу (б/д) з порту Джейхан. Ця несподівана подія напружила ринок нафти і збіглася зі зростаючим оптимізмом щодо того, що недавня банківська криза досягла свого піку.
 
«Паніка останніх двох тижнів, здається, слабшає, що має дозволити нафті знову піднятися. Однак він також зазначив, що ситуація залишається крихкою і зберігається невизначеність щодо стабільності західного банківського сектора», - сказала Вандана Харі, засновник Vanda Insights.
 
Цены на нефть WTI
Ціни на нафту WTI
 
Незважаючи на позитивний прогноз, загалом нафту знижується п'ятий місяць поспіль. Побоювання з приводу потенційної рецесії в США і поставок енергоносіїв, що продовжуються, з Росії позначаються на цінах. Проте більшість спостерігачів за ринком роблять ставку на те, що відновлення Китаю прискориться і призведе до зростання цін наприкінці цього року. Один із провідних китайських виробників також прогнозує зростання попиту.
 
 
Інвестори уважно стежитимуть за коментарями представників Федеральної резервної системи та ключовим показником інфляції у США. Вони нададуть інформацію про майбутнє грошово-кредитної політики.
 

Нафта подорожчає цього року до 97 доларів, прогнозує Goldman Sachs

Ціни на сиру нафту значно впали, незважаючи на відновлення попиту з боку Китаю. Це сталося тому, що посилилися побоювання з приводу стресу у банківській сфері, страхи перед рецесією та відтоком інвесторів. Історично склалося так, що після таких збоїв відновлення як позиціонування, так і ціноутворення, як правило, було поступовим, особливо щодо довгострокових контрактних цін.
 
«У світлі поточних ринкових умов ми переглянули наші прогнози Brent до 94 доларів за барель (барель) на 12 місяців уперед і 97 доларів за барель у другій половині 2024 року порівняно з нашими попередніми оцінками 100 доларів за обидва періоди. Це коригування відображає слабкіші фундаментальні показники, такі як вищі, ніж очікувалося, короткострокові запаси, помірно нижчий попит і помірно вища пропозиція, що не входить до ОПЕК, пишуть аналітики Goldman Sachs у звіті.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

26 марта
26 марта
курс юаня
Курс юаня: графики
Мармазова Татьяна Ивановна
Мармазова Татьяна Ивановна
Дронов Георгий Александрович
Дронов Георгий Александрович
РИА Новости
РИА Новости
12 мая
12 мая