Горячие Новости

Облако тегов

Чи повернеться мода на Китай?

 

Китай валюта

Індекси на основних світових ринках виявилися-як хочуть одні - в корекції уцінок або, як кажуть інші, перед шансом завершити зниження і увійти в стабілізацію перед наступним бичачим ринком. Ключ до обох ставок, здається, тримає тему рецесії. Якщо буде рецесія, у біса є шанс заглибитися. Відсутність рецесії робить розпродаж можливістю для покупок. У цю систему вписується китайський ринок, затьмарений антикоподібною політикою уряду Пекіна і ризиками уповільнення в китайській економіці.

Це вже той момент? Ми на вершині? Ринок знаходиться на архетипічному місці-інфляція, таперінг, епідемія... Незалежно від того, чи ми зустрічаємося Дистанційно або стаціонарно, ми хочемо представити вам нашу перспективу і подивитися на реальність через призму психології, фундаментального аналізу та технічного аналізу. Ми запрошуємо Вас на цикл з 4 пандемічних лекцій.
 
Однак, якщо дивитися на оцінки, наприклад, на Уолл-стріт і на китайських ринках, другі виглядають вже більш привабливими. Це не може бути іншим, коли частина китайських компаній має зниження в перспективі року після 40 або навіть 50 відсотків. Якщо ви подивитеся на діаграму iShares MSCI China ETF (MSCI), то ви побачите динамічну уцінку за рік, яка в значній мірі відображає уцінку найбільших елементів цього кошика (Tencent і Alibaba) на хвилі суміші неприязні до китайських компаній в цілому, а також невпевненості в економічному зростанні.
 
Ризики, звичайно, досить добре окреслені. Санітарна політика, що проводиться швидше цепом і молотом, ніж скальпелем, рикошет спровокованої війни між РФ і Україною у вигляді побоювань конфлікту на Тайвані змішується з уже згаданим питанням про майбутню рецесію. Китайський ринок також перестав бути в моді, як це було, наприклад, в попередні два десятиліття. Етап романтичного флірту з Китаєм у інвесторів вже позаду. Як не парадоксально, такий більш спокійний підхід робить китайські акції більш раціональним вибором, ніж підштовхування себе до регіону в фазі спекулятивної лихоманки під прапором "XXI століття буде століттям Азії".
 
З точки зору гравця з розвинених ринків Китай сьогодні все ще менш ризикований, ніж, наприклад, наша частина Європи, навіть якщо ми виграємо за привабливістю оцінок. Це постійно ринок з потенціалом більше, ніж, наприклад, Польський. Ми хочемо, щоб однією з перемог на війні в Європі, однак, був Китай, міцно вплетений у світовий економічний оборот і захопив вільні поля. У Китаю постійно є потенціал розвитку, якого не вистачає багатьом іншим ринкам, що розвиваються, і Уцінка на ринку з перспективами завжди є одним з найбільших гарантів успіху.
 
Графік MSCI добре показує, що ринок може бути вже в накопичувальній фазі, створюючи стабілізацію після недавніх падінь. Як завжди в консолідації, тільки прорив дозволить оцінити шанси попиту на гру більше, ніж просто стабілізація. Важливо відзначити, що така добре окреслена консолідація-з жорстким дном сьогодні в районі мінімуму цього року - в поєднанні з можливістю атаки на лінію низхідного тренда робить графік прямо запрошенням до спекуляцій в контрі до основних настроїв. Може бути, Варшаві вдасться що-небудь з цього столу, і при бичачому ринку в Китаї всі ринки, що розвиваються стануть більш привабливими?
 
Думки, припущення і прогнози, висловлені в матеріалі, належать автору публікації і не повинні представляти погляди "Біржового лідера", тому інформація і дані, що містяться в цьому матеріалі, надаються виключно в інформаційних і освітніх цілях і не можуть служити підставою для прийняття інвестиційного рішення. Вони не повинні розглядатися як рекомендації щодо інвестування в будь-які фінансові інструменти або форми інвестиційного консультування. DM BOS S. A. не дає гарантій точності, актуальності і повноти даної інформації. Рекомендується самостійно провести незалежну перевірку інформації з даного матеріалу. Інвестування у фінансові інструменти пов'язане з ризиками.
 
Графік
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Президент Северной Осетии Мамсуров Таймураз Дзамбекович
Amazon.com Inc.
Amazon.com Inc.
Даугавпилс
Даугавпилс
Семейный автомобиль Mazda 5
Семейный автомобиль Mazda 5
Власть
Власть
Один в один. Телепроект
Один в один. Телепроект