Горячие Новости

Облако тегов

Як заробити на ТікТок? Ми перевірили

Заробляти гроші на відеокліпах непросто. Тим не менш, є кілька способів заробити гроші з TikTok.

Поряд з Instagram, Snapchat та аналогічними відеоплатформами, TikTok сьогодні є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Всього кілька місяців тому TikTok повідомив, що у нього більше 1 мільярда активних користувачів. TikTokers з великим радіусом дії більше не тільки розміщують свої музичні кліпи для розваги, але й іноді отримують від них значний дохід. Доброю новиною є те, що як тільки у вас з'явиться велика і лояльна фан-база, Ви також зможете заробити на цьому трохи грошей. Це керівництво покаже вам, як це працює і скільки грошей ви можете отримати за допомогою TikTok.
 

Скільки можна заробити на TikTok?

Сума потенційного доходу TikToku залежить від того, чи цінний ваш контент і наскільки великий ваш охоплення. На відміну від Instagram, алгоритм TikTok набагато потужніший і може зробити вас знаменитим за лічені дні — з хорошим контентом і цільовими маркетинговими стратегіями. Щоб навести конкретні цифри: за даними NBC News, TikToker з приблизно 5 мільйонами передплатників заробляє від 5000 до 8000 доларів за спонсорований пост. Однак в Україні розмір доходу точно буде іншим. Також зверніть увагу, що міжнародні (тобто англомовні) акаунти зазвичай більш затребувані.
 
 
Хоча спонсорство привабливе для будь-якого користувача TikTok, спочатку це досить нереально, і, перш за все, це питання удачі. Тому ми також представляємо кілька інших методів отримання доходу, які ви можете контролювати набагато краще. У вас є такі варіанти заробітку на TikTok:
  • прямі трансляції
  • партнерський маркетинг
  • продаж продуктів
  • спонсорство
  • прямі трансляції-солідне джерело доходу
 
Пряма трансляція не обов'язково повинна мати багатомільйонну аудиторію, але, звичайно, дохід має тенденцію збільшуватися зі збільшенням числа глядачів. Розробники TikTok використовують цей вид спілкування, наприклад, щоб відповідати на питання своїх передплатників або записувати популярні «челенджі». Передплатники можуть винагороджувати творця внутрішньою валютою-цифровими монетами або подарунками, які потім вони можуть обміняти на реальні гроші. У деталях виставлення рахунків за цю віртуальну валюту трохи складніше, але в кінцевому підсумку важливо те, що глядач може пожертвувати творцеві максимум близько 70 євро за пряму трансляцію.
 
Хоча це виглядає дуже прибутковим з великою аудиторією, не дайте себе обдурити. Залежно від охоплення і лояльності впливова людина отримує від 20 до 80 відсотків доходу, отриманого від прямих трансляцій. Зірка TikTok Саліна, яка використовує ім'я " Салінакілла» і має більше двох мільйонів передплатників, розповіла, що заробляє в середньому від 20 до 50 доларів за трансляцію.
 

Пасивний дохід від партнерського маркетингу

Ще одним джерелом доходу на TikTok є дохід від партнерського маркетингу. За допомогою цієї форми маркетингу ви пов'язуєте продукти та отримуєте комісію, якщо хтось купує їх за вашим посиланням. Наприклад, ви можете вказати посилання на ваше відео обладнання, таке як камери і лампи, або інші продукти, які ви використовуєте в своєму Контенті. Партнерський маркетинг вважається пасивним доходом, тому що він постійно працює у фоновому режимі, і вам не потрібно нічого активно робити (після налаштування партнерських посилань).
 
Однак тут складно назвати точні цифри, так як крім самих продуктів, це залежить ще й від того, як на них реагують ваші передплатники. Тим не менш, це може принести чималі гроші, якщо ви проявите терпіння і будете правильно просувати продукти.
 

Просування продуктів

Ще одне можливе джерело грошей-продаж власних продуктів, які ви можете пропонувати самі або співпрацюючи з компаніями. Дуже популярна програма Merch by Amazon( MBA), де ви створюєте футболки або інші предмети і продаєте їх через Amazon.
 
Звичайно, товар приносить прибуток тільки в тому випадку, якщо у нього достатньо покупців і його впізнають багато користувачів, що робить товар привабливим. Якщо в якості основи для розрахунків ви використовуєте дохід від продажу футболок до оподаткування, ваша маржа може варіюватися від 5 до 20 гривень за футболку. Може здатися, що це дуже мало, але як тільки ви почнете продавати десятки штук в день, ви перестанете так на це дивитися. Перевага продажу товарів в тому, що немає ніяких обмежень, так як ви не повинні торгувати тільки одягом.
 

Спонсорство

Рано чи пізно тіктокери, які набрали велике охоплення, отримають пропозиції про співпрацю від спонсорів. Такі рекламні пропозиції-це величезний поштовх для вашого розвитку і тому для багатьох вони є кульмінацією «бізнесу в Тікток». TikTok також час від часу проводить свої власні кампанії, такі як Hashtag Challenge, в яких платформа виступає в якості спонсора. Більш того, у вас завжди є можливість проявити активність і звернутися до компаній за співпрацею.
 
Зі спонсорством ви рекламуєте продукти, які ви зазвичай отримуєте безкоштовно, щоб спробувати і продемонструвати. Кроссплатформенное спонсорство особливо практично і затребуване, адже ви розміщуєте свою рекламу не тільки в TikTok, але і на інших майданчиках, наприклад, в Instagram. Дохід, який може бути отриманий в результаті, високий, але непостійний. Від 100 злотих до п'ятизначних Сум можливо майже все — немає загальних правил або фіксованої основи для розрахунку.
 
До речі, на музичних контрактах теж можна заробляти. За Відео з мільйонами переглядів артисти або звукозаписні компанії готові платити великі гроші, якщо ви включите в їх відео конкретну пісню.
 

Висновок: у TikTok можна заробити багато грошей

Одні тільки прямі трансляції можуть приносити хороший дохід на TikTok. Якщо ви додасте партнерську комісію та спонсорство, ваш дохід може швидко збільшитися. Найголовніше при заробітку на TikToku-завжди охоплення. Тому переконайтеся, що ви регулярно створюєте креативні відеоролики, щоб зацікавити своїх передплатників і розширити свою спільноту. Таким чином Ви привертаєте увагу компаній, що дає можливість укладати вигідні, довгострокові контракти.
контракты.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

16 мая
16 мая
курс казахстанского тенге
НБ Казахстана: курс казахстанского тенге
коттедж
Коттедж
17 июня
17 июня
ЦБ
ЦБ России: курс рубля
Каменец-Подольск
Каменец-Подольск