Горячие Новости

Облако тегов

Як створити і розкрутити обліковий запис в Тік Ток - швидко і просто

TikTok

Сьогодні редколегія видання "Біржовий лідер" поділиться з вами, як швидко та легко створити аккаунт у Tik Tok. Як ви знаєте, ця платформа є соціальною мережею, яка в основному заснована на обміні музичними кліпами.

Tik Tok орієнтований на підлітків, хоча для створення профілю немає вікових обмежень, просто потрібне хороше ставлення та творчий підхід для створення забавних музичних кліпів (найкраще в цьому сайті те, що в якийсь момент Tik Tok починає платити гроші, якщо у вас є загальне визнання).
 
Tik Tok дозволяє переглядати відео без реєстрації. Однак, щоб ставити лайки, записувати відео, підписуватися на друзів, отримувати або відправляти повідомлення іншим користувачам або створювати свої власні, вам необхідно створити обліковий запис і визначитися чи варто купити обліковий запис тик або самому розвинути його до потрібного рівня.
 

Як швидко та легко створити профіль у Tik Tok?

 

Якщо ви хочете швидко і легко налаштувати обліковий запис або профіль Tik Tok, то необхідно почати з завантаження програми на свій мобільний пристрій. Він також сумісний з операційними системами iOS та Android, тому його можна завантажити з офіційних магазинів Play Store та Apple Store.
 
Для цього, як тільки ми увійдемо у додаток, ми почнемо з натискання Yo. Він розташований у нижньому правому кутку екрана. Таким чином ми увійдемо до нашого профілю.
 
Оскільки ми ще не створили профіль, ви побачите червону кнопку «Реєстрація» у центрі екрана. Натисніть там і ви потрапите на нову вкладку. Ви можете створити свій обліковий запис, використовуючи:
  • Номер телефону
  • Ел. пошта
  • аккаунт у Фейсбуці
  • Твіттер
  • Інстаграм
  • обліковий запис Google
 
Виберіть один із цих варіантів. Пам'ятайте, що оскільки ви створюєте профіль, вам необхідно переконатися в правильності вибраного методу, тому ми рекомендуємо використовувати обліковий запис або номер телефону, який активний і ви маєте до нього доступ.
 
Найшвидші та найпрактичніші способи – це синхронізація ваших облікових записів Facebook, Instagram, Twitter або Google, коли у вас завантажені всі дані.
 
Потім вам потрібно ввести дату народження на новому екрані. Це обов'язковий пункт, який ви маєте виконати.
 
Наступне, що потрібно зробити, це ввести номер телефону. Там вам надішлють смс-повідомлення з кодом. Тому важливо, щоб введений номер був активний, міг отримувати повідомлення і мати до нього доступ.
 
Якщо у вас немає номера телефону, проведіть пальцем вліво по елементу «Отримати код SMS», щоб він змінився на «Отримати код електронною поштою».
 
Як ми згадували раніше, обов'язково напишіть той, до якого маєте доступ. Ви повинні шукати код підтвердження облікового запису у своїй поштовій скриньці.
 
Після введення коду перевірки необхідно створити пароль. Має містити від 8 (восьми) до 20 (двадцяти) символів, не менше двох: літери, цифри та спеціальні символи.
 
Після виконання цих кроків потрібно буде створити ім'я користувача. Tik Tok не дозволяє двом різним користувачам мати те саме ім'я користувача, тому вам, можливо, доведеться спробувати кілька різних альтернатив, поки ви не знайдете ім'я користувача, яке не використовується.
 

Як відредагувати профіль Tik Tok за кілька кроків

 

Після виконання всіх попередніх кроків можна розпочати редагування свого профілю. Рекомендуємо витратити цей час. Ваш профіль як вітраж, це перше враження про вас.
 
Тому ми рекомендуємо, щоб ваш профіль був найближчим до вашої особистості. Там ви повинні показати, що ви хочете, щоб інші користувачі бачили вас. Якщо ви бажаєте прославитися або прославитися в Tik Tok, важливі перші враження, також ви можете заробляти гроші, займаючись улюбленою справою.
 
Виберіть хорошу аватарку і, по можливості, хорошої якості. Додати всі ваші кращі показники, такі як інші соціальні мережі, які ви використовуєте, щоб вони також могли стежити за вами там і все, що ви хочете.
 
Тепер, коли ви знаєте, як створити обліковий запис у Tik Tok, вам просто потрібно присвятити себе створенню відео з фотографіями, відео та слайдами, щоб отримати більше передплатників, а для заробітку та масфоловінгу використовують акаунти відповідного сервісу. Якщо у вас є питання про цей урок, не соромтеся залишати їх у коментарях, щоб ми могли допомогти.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Windows
Windows (Виндовс)
Канадский доллар
Канадский доллар: графики
Ходченкова Светлана Викторовна
Ходченкова Светлана Викторовна
Самаркандская область
Самаркандская область Узбекистана
украинцы
Украинцы
4 марта
4 марта